Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник Центру адміністративних послуг «Віза»

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ НЕРУХОМОСТІ? (роз’яснює управління з питань реєстрації виконкому  Криворізької міської ради)

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ НЕРУХОМОСТІ? (роз’яснює управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради)

Державна реєстрація – це офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
02 липня 2020

БЕЗКОШТОВНО І БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ - принцип роботи ЦНАПу «Віза»

Центр адміністративних послуг «Віза» та всі його територіальні підрозділи обслуговують своїх заявників БЕЗКОШТОВНО І БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.
02 липня 2020
АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН вивчає думку криворіжців-споживачів послуг

АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН вивчає думку криворіжців-споживачів послуг

На сервісі «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН» вебпорталу Центру адміністративних послуг «Віза», в рамках дослідження вектору цифрової трансформації, в червні розпочато опитування думки мешканців щодо того, якими електронними сервісами криворіжці хотіли б користуватися в майбутньому і в якому форматі.
02 липня 2020
«ГАРЯЧА» ЛІНІЯ «ВІЗИ»  НЕ ПРАЦЮЄ

«ГАРЯЧА» ЛІНІЯ «ВІЗИ» НЕ ПРАЦЮЄ

Сьогодні, з 9.00 з технічних причин відсутній телефонний зв’язок з «Гарячою» лінією Центру «Віза» 0-800-500-459. Сподіваймося, що вже найближчим часом Ви зможете зателефонувати до «Візи» та отримати відповіді на свої питання.
02 липня 2020
ПРОДУКТИВНІСТЬ РОБОТИ ОФІСІВ  ПОСЛУГ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ КРИВОГО РОГУ У 2020 РОЦІ

ПРОДУКТИВНІСТЬ РОБОТИ ОФІСІВ ПОСЛУГ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ КРИВОГО РОГУ У 2020 РОЦІ

Продуктивність роботи Офісів послуг органів місцевого самоврядування по обслуговуванню замовників послуг станом на 30.06.2020:
01 липня 2020
Вебпортал Центру «Віза»  в цифрах і фактах

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Вся Україна продовжує жити в режимі карантину, а ВАШ ЦЕНТР «ВІЗА» обслуговує заявників - за попереднім записом. Оскільки більшість українців активно вирішують свої питання онлайн, користування вебпорталом «Візи» завжди залишається в тренді, адже це - ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО.
01 липня 2020
З початку року «Гаряча» лінія Криворізького ЦНАПу опрацювала більше 12,5 тисяч звернень!

З початку року «Гаряча» лінія Криворізького ЦНАПу опрацювала більше 12,5 тисяч звернень!

Як один з ефективних механізмів зворотнього зв’язку ЦНАПу «Віза» із замовниками послуг, іншими мешканцями Криворізької громади є робота «Гарячої» лінії, яку було розпочато з грудня 2017 року. Всі дзвінки для мешканців – БЕЗКОШТОВНІ.
01 липня 2020
ОТРИМАННЯ ГОТОВОГО ПАСПОРТА У ЦЕНТРІ «ВІЗА»: алгоритм дій

ОТРИМАННЯ ГОТОВОГО ПАСПОРТА У ЦЕНТРІ «ВІЗА»: алгоритм дій

Отримали СМС-повідомлення про готовність паспорта? Зареєструйтеся до електронної черги та отримайте готовий документ. Роз’яснюємо як це зробити:
ЯК І НАВІЩО ОФОРМЛЮВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС? (інформує управління з питань реєстрації виконкому  Криворізької міської ради)

ЯК І НАВІЩО ОФОРМЛЮВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС? (інформує управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради)

За час карантину багато криворіжців впевнились, що отримувати послуги в режимі онлайн – це швидко, зручно та безпечно для здоров’я. Серед найбільш популярних онлайн послуг з реєстрації бізнесу, які можна оформити через Портал державних послуг «Дія»:
01 липня 2020
УНЗР та РНОКПП для дитини: більш детально про послуги проєкту «єМАЛЯТКО» (інформує управління з питань реєстрації виконкому  Криворізької міської ради)

УНЗР та РНОКПП для дитини: більш детально про послуги проєкту «єМАЛЯТКО» (інформує управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради)

Унікальний номер запису у реєстрі – це цифровий, незмінний, довічний ідентифікатор особи. Цей номер належатиме лише Вам чи Вашій дитині протягом усього життя та дозволить швидко та достовірно встановити Вашу особу.
01 липня 2020
Новий графік

Новий графік

01 липня 2020
Про рішення для ЦНАПу «Віза»  із засідання міської ради

Про рішення для ЦНАПу «Віза» із засідання міської ради

Сьогодні на пленарному засіданні міської ради серед інших прийнято рішення щодо внесення змін до Переліку адміністративних, інших публічних послуг, що надаються через ЦНАП «Віза», а саме:

30 червня 2020
ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ ЗА ЙОГО РІШЕННЯМ

ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ ЗА ЙОГО РІШЕННЯМ

До управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради звертається багато заявників з приводу як реєстрації, так і припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця. Звичайно, реєструвати нову підприємницьку діяльність приємніше (з початку 2020 року було зареєстровано 1518 фізичних осіб-підприємців), ніж здійснювати її припиняти, але пандемія коронавірусу внесла свої корективи.

30 червня 2020
ОБС, а ЯК НАСПРАВДІ?

ОБС, а ЯК НАСПРАВДІ?

ОБС, а ЯК НАСПРАВДІ?
30 червня 2020
Зупинимо COVID-19 разом!

Зупинимо COVID-19 разом!

Дотримуючись заходів із запобігання поширенню COVID-19 та умов карантину, ми продовжуємо надавати адміністративні та інші публічні послуги, створюючи безпечний простір для наших відвідувачів і співробітників.

26 червня 2020
© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency