Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Підбито підсумки огляду-конкурсу щодо благоустрою міста, присвяченого 19-й річниці Незалежності України та святу квітів.

Створено: 2010-08-31 03:31:24Оновлено:

У Кривому Розі підбито підсумки огляду-конкурсу щодо благоустрою міста, присвяченого 19-й річниці Незалежності України та святу квітів. Завдання конкурсу – підтримка ініціативи органів самоорганізації населення з питань реалізації культурного і соціального розвитку міста, залучення суб’єктів господарювання та населення міста до порядку на територіях парків, скверів, майданів, житлових мікрорайонів, дитячих і спортивних майданчиків, освітніх, лікувальних установ та закладів, об’єктів науки, культури, соціального обслуговування, підвищення відповідальності за благоустрій території міста. До участі в цьому міському етапі огляду-конкурсу були представлені об’єкти, які репрезентували райони Кривого Рогу – загалом у 28 номінаціях.

Так, тимчасова комісія під головуванням заступника міського голови Григорія Вербицького у номінації «Кращий житловий мікрорайон» присудила І місце мікрорайону Даманський (вулиці Маршака, Доватора, Адмірала Головка). У номінації «Кращий проспект» І місце отримав проспект Миру. Вул. Мусорського очолила список найкращих вулиць Кривого Рогу. А от у номінації «Краща площа» І місце дісталося площі Радянській. Найкращим парком міста, на думку журі, є парк Героїв на пр. Металургів, а найліпший сквер біля Пам’ятної дзвіниці зведеної на честь загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни.

Загалом, за рішенням комісії, переможцем в організації та проведенні свят був визнаний Тернівський район, який посів І місце, ІІ місце дісталося Інгулецькому району, ІІІ місце отримав Жовтневий район, інші ж 4-и райони міста (Довгинцівський, Саксаганський, Дзержинський та Центрально-Міський) були відзначені за підготовку до святкування.


© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради