Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Органи держархбудконтролю місцевого самоврядування і надалі здійснюватимуть свої повноваження

Створено: 2021-09-30 11:09:19Оновлено: 2021-10-25 15:07:10

         

   Як раніше повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, ДАБІ офіційно ліквідовано і розпочинає роботу новий орган держінспекції архітектури та містобудування – ДІАМ.

    Кабінет Міністрів України схвалив проєкт постанови, яким вносяться зміни до низки постанов щодо діяльності органів держархбудконтролю та нагляду.

     Зокрема, запропоновані зміни передбачають, що після початку роботи ДІАМ сільські, селищні, міські ради, які отримали повноваження у сфері архітектурно-будівельного контролю до 18 березня 2020 року, і надалі продовжують їх здійснювати.

 Водночас у разі, якщо органи місцевого самоврядування не створили органи держархбудконтролю та не отримали повноваження у цій сфері, повноваження таких органів виконуватиме Державна інспекція архітектури та містобудування та її 23 територіальні органи.

  З урахуванням зазначеного, повідомляємо, що відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконкому Криворізької міської ради і надалі продовжує виконувати свої функції якісно та належним чином, у повній мірі задовольняючи існуючі потреби та запити місцевих суб’єктів містобудування. 

30 вересня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради