Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

До уваги ініціативних мешканців житлових будинків, зацікавлених в енергозбереженні та можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках

Створено: 2019-09-30 16:13:55Оновлено: 2019-09-30 16:14:35

04 жовтня 2019року, о 14:00 год., в приміщенні виконкому Криворізької міської ради, пл.Молодіжна, 1, 1-й поверх, к.139 (центральний вхід) відбудеться семінар на тему: «Участь у Програмі Фонду енергоефективності «Енергодім»

Фонд енергоефективності відкриває можливості фінансування комплексних проєктів енергомодернізації багатоквартирних будинків через програму "Енергодім".

Програма «Енергодім» — це механізм комплексної модернізації житлового фонду України. Реалізація програми дозволить українцям не лише економити на комунальних послугах та підвищити рівень енергоефективності житла, а й забезпечить дотримання міжнародних зобов’язань нашої держави у сфері енергоефективності, сприятиме зниженню рівня викиду парникових газів, впровадженню заходів з енергозбереження та ефективного використання енергетичних ресурсів.

Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний».

Грантові кошти можна спрямувати на:

– проведення енергетичного аудиту;

– розробку проектної документації та її експертизи (в тому числі обстеження об’єкту (будівлі);

– впровадження заходів з енергоефективності, що включає вартість робіт (послуг), обладнання та матеріалів;

– послуги з технічного та авторського нагляду;

– сертифікацію енергетичної ефективності будівлі після реалізації Проекту;

– обстеження інженерних систем будівлі, на яких здійснено заходи із забезпечення (підвищення рівня) енергетичної ефективності під час реалізації Проекту.

ДОВІДКОВО: Програма затверджена Наглядовою радою фонду енергоефективності 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» №2095-VIII від 08 червня 2017 року та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» грантів бенефіціарам для часткового відшкодування прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з енергоефективності.

Початок реєстрації на семінар о 13:30 к.139

Онлайн реєстрацію можна пройти за посиланням: https://forms.gle/QRvhDZeKVmfAahks7

Довідки з питань участі в семінарі можна отримати у відділі з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради за тел. (0564) 74 32 63 або за електронною адресою: otdel.energy1@gmail.com

Програма заходу.

30 вересня 2019

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.