Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРАТОРИ ВИКОНКОМУ РОЗ’ЯСНЮЮТЬ: ЯКІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ МОЖНА ОТРИМАТИ ОНЛАЙН

Створено: 2020-07-30 15:42:52Оновлено: 2020-07-30 15:47:51

(коментує управління з питань реєстрації виконкому

Криворізької міської ради)


Ви підприємець або керівник юридичної особи та не хочете витрачати власний час на візит до державних реєстраторів – отримуйте послуги не виходячи з будинку.

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради пропонує скористатися онлайн послугами через такі сервіси:

1.  На порталі «Дія» https://diia.gov.ua/ можна отримати послуги: з державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, що  діє на підставі модельного статуту; перехід юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту. А також:

2.   На сайті Онлайн будинку юстиції  https://online.minjust.gov.ua/  можна  зареєструвати: юридичну особу (ТОВ), перехід юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.3. На порталі державних послуг iGov  https://igov.gov.ua/business/subcategory/2/15 можна отримати такі послуги: державна реєстрація фізичної особи підприємцем, державна реєстрація  змін до відомостей про фізичну особу-підприємця (безкоштовно); державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем; державна реєстрація юридичної особи;витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. На сайті Міністерства юстиції України https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractedr/ можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

КРОКУЙТЕ ВПЕРЕД РАЗОМ ІЗ НОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ!

 

НАГОЛОШУЄМО, ЩО У ПЕРІОД З 05 СЕРПНЯ ПО 16 СЕРПНЯ 2020 РОКУ НЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ. ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ У ДАНИЙ ПЕРІОД НЕ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; тел. (0564) 94-83-45; e-mail: vpr-business@kr.gov.ua;

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.30 липня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency