Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Публічні послуги Офісів послуг органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу для внутрішньо переміщених осіб. Як ними скористатися?»

Створено: 2019-11-29 17:13:15Оновлено: 2019-11-29 17:15:33

Люди, які змушені були виїхати з окупованих територій, зіткнулися з численними проблемами, починаючи від пошуку тимчасового житла, отримання медичної допомоги, до вирішення інших соціальних питань. Чимало переселенців залишилися без документів, що засвідчують особу, через що гострим питанням була неможливість їх оформлення та переоформлення -  у таких випадках ЦНАП «Віза» приходить на допомогу. За вирішенням нагальних питань, внутрішньо переміщені особи можуть звернутися, як до Центру «Віза», так і до його мобільних офісів. За пропозиціями мешканців модульного містечка, згідно графіку виїздів,    ВІЗА МОБІЛЬНА  надає адміністративні та     інші публічні послуги «новим криворіжцям».  Актуальними для них  були і залишаються оформлення субсидій, отримання щомісячних матеріальних допомог, державних  соціальних  допомог дітям,  зняття з реєстрації місця проживання,  консультації  з попередньої реєстрації в електрону чергу на біометричні  паспорти громадянина України, оформлення посвідки на тимчасове та постійне місце проживання,  вирішення побутових питань, тощо. З початку дії проєкту  «ВІЗА МОБІЛЬНА» до модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб     в Тернівському районі здійснено 10 виїздів.  У ході цих виїздів в мобільних офісах фахівцями у  складі  адміністратора Центру «Віза», державного реєстратора управління з питань реєстрації Криворізької міської ради, службовцями відділу реєстрації   місця  проживання громадян, управління праці  та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради, повноважними представникам    підприємств - надавачів послуг тепло-, водопостачання, було  обслужено 497 замовників послуг.  Влада Кривого Рогу завжди піклується про своїх мешканців.

       Довідково: наступний виїзд офіса-трансформера до модульного містечка                           (вул. Брестська,1) планується 12.12.2019 року з 10.00 до 14.00.

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua,

                                                                                                                     http://viza.kr.gov.ua

 

 

29 листопада 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency