Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Міністерство розвитку економіки, ствердило рекомендації для виробників морозива.

Створено: 2021-03-29 09:18:07Оновлено: 2021-05-28 08:06:05

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України ствердило Рекомендації для операторів ринку харчових продуктів, в управлінні яких знаходяться потужності по виробництву і обороту морозива. Відповідний наказ №546 був затверджений 16 березня 2021 року.

Документ розроблений в співпраці з Асоціацією українських виробників "Морозиво і заморожені продукти". Установки покликані роз'яснити виробникам морозива як виконувати вимоги законодавства України по безпеці і окремих показників якості харчових продуктів.

Завдяки Настановам виробники морозива отримали покрокові інструкції з конкретними прикладами і зразками документів вимог, що стосувалися : планування, стани приміщень і комунікацій на потужностях; безпеці води, льоду, пари, допоміжних матеріалів для переробки харчових продуктів; предметів і матеріалів, що контактують з харчовими продуктами; чистота поверхонь; здоров'я і гігієни персоналу; захисту харчових продуктів від забруднення; поводження з харчовими відходами; зберігання і транспортування харчових продуктів; контролю за технологічними процесами; маркіровки харчових продуктів і тому подібне.

Це допоможе виробникам уникнути помилок і необгрунтованих витрат при впровадженні системи НАССР, побудувати ефективну систему НАССР і почувати себе упевнено під час проходження заходів офіційного контролю. Ми як споживачі теж матимемо вигоду з цього - морозиво буде не лише смачним, але і безпечним.

28 травня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.