Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради

Створено: 2020-01-29 15:12:29Оновлено: 2020-01-29 15:30:03

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27, каб. 417, телефон (056) 493 81 59) звертається до власника тимчасової споруди (павільйону), що розміщена на території парку імені Юрія Гагаріна стосовно надання правоустановчих документів на право фактичного користування земельною ділянкою, а у разі відсутності – самостійно звільнити вищевказану земельну ділянку та привести її до стану, придатного для подальшого використання.

У разі подальшого зайняття зазначеної земельної ділянки без підтверджуючих документів на землекористування, вищевказаний тимчасовий об’єкт (павільйон) підлягає примусовому демонтажу, відповідно до Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності, затвердженого рішенням Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660.  

 Додатково повідомляємо, що у разі якщо власник (користувач) тимчасової споруди виявить бажання її повернути, то повинен відшкодувати до міського бюджету кошти за здійснення примусового демонтажу та її зберігання. Демонтована тимчасова споруда вивозиться на територію підприємства, яке здійснило демонтаж, на зберігання з відповідним оформленням документів, згідно з чинним законодавством України. При цьому підприємство не несе відповідальності за пошкодження споруди, що неминуче виникне при виконанні комплексу робіт з її демонтажу.

У разі, якщо протягом 6 місяців з дати розміщення інформації від власниками не надійде заява про повернення демонтованої тимчасової споруди та ним не будуть відшкодовані всі витрати міського бюджету, пов’язані з виконанням комплексу робіт з її демонтажу, такі дії кваліфікуються як відмова від права власності на тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності.

 

 

29 січня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency