Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Екологічний паспорт міста Кривого Рогу

Створено: 2021-12-28 11:46:48Оновлено: 2021-12-28 11:53:15

Кривий Ріг сьогодні – це місто, що працює на перспективу і є прикладом збереження стабільного промислового розвитку в Україні.

Невпинний розвиток промисловості  спричиняє постійний тиск на стан навколишнього природного середовища міста.

Ключовим моментом для поліпшення стану довкілля, впровадження європейських підходів до вирішення екологічних питань стала розробка та реалізація Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки (надалі – Міська екологічна програма, програма). Одним із напрямків програми є підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, що забезпечується шляхом доступності екологічної інформації та поінформованості громадськості про стан довкілля.

Екологічний паспорт міста є прикладом сучасного підходу до впровадження європейських принципів відкритості екологічної інформації. Під час підготовки екологічного паспорту міста використано матеріали державних статистичних спостережень, звіти суб’єктів господарювання про стан навколишнього природного середовища, інформаційні матеріали провідних науково-дослідних структурних підрозділів  закладів вищої освіти.

Екологічний паспорт надає можливість ознайомитися з інформацією про реалізацію заходів Міської екологічної програми та досягнутими екологічними показниками, в ньому охарактеризовано міську систему моніторингу, в т.ч. автоматизовану, яка є складовою мережі загальнодержавної екологічної автоматизованої системи забезпечення доступу до екологічної інформації тощо.

Основною метою екологічного паспорту є зміцнення потенціалу суспільної екологічної свідомості, підвищення обізнаності громадян про стан довкілля міста, відкритості та прозорості вирішення питань у сфері поліпшення стану навколишнього природного середовища, що відповідає основним вимогам Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року».

Для підвищення рівня екологічної свідомості та інформованості у питаннях охорони навколишнього природного середовища пропонуємо ознайомитися з Екологічним паспортом міста Кривого Рогу.

Екологічний паспорт міста Кривого Рогу

28 грудня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.