Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

ДО УВАГИ КРИВОРІЖЦІВ: ПРОГРАММА «ЕНЕРГОДІМ». КОНКУРС «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ».

Створено: 2022-01-28 14:03:36Оновлено: 2022-01-28 14:04:30

КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ   ОКСАНА КОТУНОВА

 

 

Учасниками Програми (тобто бенефіціарами) можуть стати лише об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме ОСББ є тією юридичною особою, яка реалізує права співвласників на володіння та користування спільним майном у будинку.

 

  • Як можна отримати відшкодування вартості кредиту від міста по Програмі «ЕНЕРГОДІМ»?

 

Рішенням виконкому міської ради від 14.04.2021 №182 затверджено Порядок відшкодування витрат за кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері в новій редакції.

Цей Порядок визначає процедуру та механізми використання коштів, передбачених у бюджеті міської Криворізької міської територіальної громади в рамках виконання міської програми відшкодування витрат за кредитами.

З актуальною редакцією Порядку відшкодування витрат за кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері можна ознайомитись за посиланням: https://so.kr.gov.ua/ua/treezas_so/pg/5142577777_d2/.

 

  •  Яким чином проводиться відшкодування витрат позичальнику за кредитом з бюджету за місцевою Програмою?

 

Відшкодування позичальнику витрат за кредитами з бюджету Криворізької міської територіальної громади проводиться шляхом відшкодування:

- відсотків за кредитом та від 10 до 30 відсотків суми кредиту, залученого ОСББ для розробки проєктно-кошторисної документації та виконання заходів з енергоефективності, що входять до пакету «Б» («Комплексний»), визначених Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ»;

- 20 відсотків суми кредиту, залученого ОСББ для виконання заходів з енергоефективності, що входять до пакету «А» («Легкий»), визначених Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ».

 

  • Як подати заявку на участь у програмі «ЕНЕРГОДІМ» та чи можливо це зробити онлайн?

 

Фонд енергоефективності в серпні 2021 року розпочав прийом заявок ОСББ на участь у програмі «Енергодім» в онлайн форматі. 

Така можливість надається у персональному електронному кабінеті заявника через веб-портал електронних послуг, який був запущений в серпні у тестовому режимі - https://portal.energodim.org/.

Це нововведення дозволить спростити процес подачі документів, уникнути ряду типових помилок та скоротить час надходження документів до Фонду.

 

  • Які банки є партнерами  Програми «ЕНЕРГОДІМ»?

 

ОСББ можуть подавати заявки для участі в програмі «Енергодім» через відділення банків-партнерів. Наразі банками-партнерами Фонду в межах програми «Енергодім» є – АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Ощадбанк» та АТ «КРЕДОБАНК».

 

 

КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ АНДРІЙ ГРИШЕЧКО

 

  • Скільки нових туристичних маршрутів розроблено та апробовано протягом 2021 року?

 

На сьогодні в Кривому Розі розроблено, апробовано та удосконалено 131 туристичний маршрут різної складності, з них 11 – протягом 2021 року, а саме:

- «Роман з каменем»;

- «МОДР і ІІ світова війна: стежками пам’яті та шани»;

- «Нецентральними вулицями. Старе місто»;

- «Академія руху»;

- «Історія німецьких колоній Криворіжжя»;

- «Слідами Орла й Решки»;

- «Навіть метро в цьому місті дивне»;

- «Музей зварювання та споріднених технологій»;

- «Magis»;

- «Подорож до медового раю»;

- «У трамваї з Миколаєм».

 

  • Маю бажання долучитися до формування Положення про порядок проведення конкурсу «Громадський бюджет». Збір пропозицій від громади вже розпочався?

3 11.01.2022 управлінням економіки виконкому Криворізької міської ради розпочато збір пропозицій від громадськості, авторів проєктів, експертів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів щодо удосконалення порядку проведення конкурсу «Громадський бюджет».

Пропозиції приймаються до 31.01.2022.

Пропонуємо приєднатися до обговорень, надати відповіді на декілька запитань та залучитись до формування Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2023», заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/uZd7FkYFPXYQTf5C6

Пропозиції також можна надсилати на електронну пошту сектору проведення конкурсів «Громадський бюджет» gb.kr.city@gmail.com, або у паперовому вигляді на адресу управляння економіки виконкому Криворізької міської ради: пл. Молодіжна, 1, каб. 222, 50101.

 

28 січня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради