Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-27 16:48:05Оновлено: 2017-11-27 16:48:44

«Детальний план території для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на вул. Карбишева в Тернівському районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений КП «Парковка та реклама» (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 09.10.2017 №2055 «Про розробку детальних планів територій». Замовники – гр. гр. Севост`я-
нов В.В., Табунщиков А.М.

Наданою документацією запроектовані дві земельні ділянки площею  по
0,1000 га кожна для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кривого Рогу розташована у житловій зоні (зона садибної забудови Ж-1) Тернівського району. Навколишню забудову складають індивідуальні житлові будинки, господарські будівлі та споруди.

Особливих режимів використання ділянки не передбачено.

Вказані ділянки не надані у власність та користування, вільні від забудови.

Проектовані земельні ділянки розташовані поза межами зон збереження та безпечної експлуатації проектованих мереж та існуючої мережі газопостачання низького тиску. Інженерне забезпечення вирішується від проектованих мереж водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання низького тиску, що розташовані поруч з проектованими земельними ділянками згідно з ТУ, наданими  відповідними службами.

Техніко-економічні показники по кожній земельній ділянці:

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,1000 га;

площа забудови – 144 м2;

щільність забудови – 14,4%;

площа благоустрою – 856 м2.

Проектовані житлові будинки являють собою одноповерхові будівлі з мансардою, розраховані на 4 людини.

Планувальними обмеженнями є існуюча забудова, суміжні землекористування, охоронні зони та зони збереження і безпечної експлуатації інженерних мереж і комунікацій.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради
(каб. 212а,  тел. 74 73.53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

27 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради