Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Реконструкція та будівництво каналізаційних колекторів у 2020 році

Створено: 2020-02-27 17:12:07Оновлено: 2020-02-27 17:13:17

Реконструкція та будівництво каналізаційних колекторів важливий напрямок природоохоронних заходів, який направлений на запобігання забрудненню довкілля неочищеними стічними водами, та недопущення порушення санітарно-гігієнічного стану проживання мешканців міста. Пріоритетними являються об’єкти наближенні до річок і водойм.

В рамка Міської екологічної програми коштом міського фонду охорони навколишнього природного середовища в цьому році планується:

  • Продовжити роботи з будівництва ділянки самопливного каналізаційного колектора від мкр. Сонячного;
  • Завершення реконструкції напірної каналізації від мкр. Сонячний до вул. Спаської, який забезпечує водовідведення однієї із найбільш густонаселених частин міста (Саксаганський район, мкр. Сонячний,  мкр. Східний, мкр. Гірницький) загальною чисельністю 182,7 тис. чоловік.

               

  •  Побудувати господарсько-побутову самопливну каналізаційну мережу та каналізаційну насосну станцію з напірним колектором по вул. Одеська, та забезпечити послугами водовідведення 80 будинків де раніше ніколи не було центральної каналізації. Розробка проектно-кошторисної документації за цим об’єктом була розпочата у 2019 році;
  • Здійснити реконструкцію ділянки самопливного каналізаційного колектору від водобійного колодязя КНС-9 по вул. Прорізна до вул. Лавренка, на якій раніше не проводились роботи з реконструкції. Зазначений колектор використовується для надання послуг з водовідведення для понад 30 тис. чоловік.

 

27 лютого 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency