Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Про наслідки відстеження очікуваної результативності регуляторного акта

Створено: 2010-11-26 12:36:14Оновлено:

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконкомом міської ради 24.11.2010 ухвалено звіт про наслідки базового відстеження очікуваної результативності проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у місті Кривому Розі” (рішення №326 «Про затвердження звіту про базове відстеження очікуваної результативності регуляторного акта–проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у місті Кривому Розі»).

Зі змістом звіту можна ознайомитись на офіційних сторінках в мережі Інтернет:
  • виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;
  • виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.org.ua www. trnvk.dp.ua, www.cmv.krivbass.info».
Примітка: детальну інформацію з вищезазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради, каб.505,513, тел.74-12-03, 74-70-63.


© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради