Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Інформація про поверховість новобудов відтепер доступна онлайн

Створено: 2021-10-25 14:43:05Оновлено: 2021-11-17 16:28:06

    У реєстрі будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) стали доступними техніко-економічні показники будівельних об’єктів.

       Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України. «Йдеться про можливість слідкування за змінами у процесі будівництва — відтепер у ЄДЕССБ можна буде дізнатися про кількість поверхів та квартир, загальну площу квартир, підземного паркінгу та інших нежитлових приміщень у будинку.

      Це буде корисним, наприклад, для покупців квартир у новобудовах. Адже іноді буває так, що об’єкти, які будуються, “трохи” відрізняються від проєкту — коли недоброчесні забудовники, наприклад, добудовують до них декілька поверхів», — зазначили у Міністерстві.

     Слід також зауважити, що подібна відкрита система даних про техніко-економічні показники об’єктів відповідає міжнародній практиці. Також ці дані будуть доступні на Порталі відкритих даних.

      Як раніше було заявлено у Міністерстві, подальше спрощення процедур та цифровізація є стратегічним напрямом розвитку сфери управління житлом в Україні.

25 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради