Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Ю.Вілкул: Безкоштовний проїзд у міському комунальному транспорті буде повністю збережено у 2022 році для всіх криворіжців – це значна економія для кожної родини

Створено: 2021-11-24 14:16:24Оновлено: 2021-11-24 14:19:30

На сесії міськради депутати більшості фракцій ухвалили представлений мерією Бюджет міста на 2022 рік, в якому, зокрема, передбачено безкоштовний проїзд для городян, соціальна підтримка більш ніж 140 тисяч жителів міста, збереження ДЮСШ, Палаців культури та інші соціальні програми.

Програма Вілкула-Павлова з безкоштовного проїзду для всіх жителів міста почала запроваджуватися з 1 січня цього року та повністю запрацювала вже з 1 травня. Це унікальна програма для України, якої немає в інших містах. За час її дії кількість криворіжців, які віддають перевагу комунальному транспорту, зросла на 30%. Таким чином, сім'я з 4 осіб економить до 6000 грн річного сімейного бюджету при вартості квитка в 2,5 грн. А за ціною 8 грн, як у Дніпрі, Києві, Маріуполі та інших містах - економія становить близько 20 тис грн на рік для кожної криворізької родини.

Депутат міськради Олександр Піскун наголосив: «У таких непростих умовах міська влада зберегла усі соціальні програми. Це реальна підтримка для сотень тисяч людей сьогодні. Безкоштовний проїзд – одна з таких програм. Знаю, на міську владу чиниться тиск різними перевірками, зокрема, й щодо  цієї програми. Тому рішуча позиція міської влади щодо відстоювання інтересів криворіжців заслуговує на щиру повагу».

Як було наголошено, безкоштовний проїзд зберігається незважаючи на те, що раніше надіслані з Києва перевіряючі держаудитслужби наполягають, що це «порушення», а ціна проїзду, на їхню думку, має становити повну собівартість – 14 грн.

Загалом пріоритет ухваленого бюджету міста на 2022 рік – соціальний захист криворіжців. На соціальні статті передбачено понад половину видатків – 57%.

«Соціальний захист криворіжців – наша принципова позиція й її будимо відстоювати на користь мешканців міста» – наголосив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

24 листопада 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.