Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації

Створено: 2017-11-24 11:40:19Оновлено: 2017-11-24 11:42:58

«Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі магазину з розміщенням цеху з виробництва макаронних виробів під продовольчий магазин з кафетерієм на вул. Уфимська, 6а в Покровському  районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений ФОП Шанюк Л.О. (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 25.10.2017 №2138 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – ФОП Донченко А.В.

Згідно з планом зонування території м. Кривого Рогу, затвердженим рішенням Криворізької міської ради №2044 від 26.06.2013 р., земельна ділянка розташована в межах зони змішаної житлової забудови середньої поверховості та громадської забудови Ж-3, які признчаються для розташування багатоквартирних житлових будинків, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування, некомерційних комунальних об’єктів, а також окремих об’єктів загальноміського значення. 

Проектована земельна ділянка знаходиться поза межами затверджених водоохоронних та прибережно-захисних смуг водоймищ.

Об’єкт розташований повністю на земельній ділянці ФОП Донченко А.В.

На проектованій території пролягають інженерні мережі газопостачання н/т, електропостачання та водовідведення. Вказані інженерні мережі служать для обслуговування будівлі. С південного та північного сходу на проектованій земельній ділянці пролягає зона збереження та безпечної експлуатації транзитної мережі теплопостачання. З північного сходу на проектованій земельній ділянці пролягає транзитна мережа водовідведення. Існуючий об’єкт не потрапляє у зону збереження та безпечної експлуатації вказаної мережі.

Навколишня забудова сформована багатоквартирними житловими будинками та об’єктами торгівлі.

Техніко-економічні показники:

орієнтовна площа проектованої ділянки – 0,0720 га,

орієнтовна площа забудови  – 349,0 м2;

площа благоустрою – 371,0м2;

щільність забудови – 48,5%.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради
(каб. 212а,  тел. 74 73 53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

24 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради