Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Центр “Віза” (“Центр Дії”): долучаємось до бригад Гвардії Наступу!

Створено: 2023-03-24 15:46:44Оновлено: 2023-03-24 15:49:19

З метою наближення бажаної перемоги та звільнення тимчасово окупованих територій в нашій державі триває формування 8-ми додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. До них запрошуються вмотивовані добровольці, які під керівництвом офіцерів та солдатів з величезним бойовим досвідом прийматимуть участь в остаточному звільненні рідної землі від окупантів. Бригаду можна обрати на власний розсуд та за ідейними переконаннями.

Отримати консультацію стосовно формування нових бригад або подати заявку на вступ у Кривому Розі можна звернувшись до Головного офісу Центру «Віза» («Центр Дії») за адресою пл. Молодіжна, 1 та у його територіальному підрозділі у Саксаганському районі (вул. Володимира Великого, 32). Представники Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України чекають на всіх бажаючих, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.30 та у суботу й неділю з 9.00 до 17.00.   

Тож, шановні криворіжці та гості міста! Запрошуємо Вас звертатися до Центру «Віза» («Центр Дії») та вступати до лав захисників нашої країни!

 

Центр «Віза» («Центр Дії») #Разом до Перемоги!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
e-mail: 
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

24 березня 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради