Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗУПИНЕННЯ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ – НЕ ПРИВІД ДЛЯ ХВИЛЮВАННЯ!

Створено: 2020-03-24 15:40:25Оновлено: 2020-03-24 15:44:27

В Україні діє трьохтижневий карантин, на період якого введено обмежувальні заходи через пандемію коронавірусу.

З метою запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби, рекомендуємо без нагальної потреби не залишати власних домівок та не відвідувати «офіси послуг».

 Більшість криворіжців суворо дотримується правил карантину та отримують консультації шляхом звернення до управління з питань реєстрації виконкому міської ради засобами комунікаційного зв’язку.

Одне з «топових» питань серед мешканців міста, які звертались за консультацією телефоном: «Що робити, якщо я отримав СМС про зупинення розгляду заяви?»

 

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ, не хвилюйтесь!

 Державний реєстратор може зупинити розгляд заяви у двох випадках:

  • якщо подано не всі необхідні документи;
  • якщо державному реєстратору необхідно отримати додаткову інформаціювід підприємств, установ, організацій, про реєстрацію права на нерухомість до 01.01.2013 року.

 Строк, протягом якого заявнику необхідно усунути недоліки, становить    30 робочих днів.

 У першому випадку такий строк рахується від дня отримання рішення про зупинення.

У другому випадку – строк рахується з дати прийняття рішення, однак державний реєстратор самостійно направить запит до підприємств, установ, організацій та отримає відповідь на нього, тобто ознайомлюватись з таким рішенням заявнику не потрібно.

Тому закликаємо споживачів послуг з реєстрації нерухомості до стабілізації ситуації не поспішати до Центру адміністративних послуг «Віза» або його територіальних підрозділів задля ознайомлення з рішенням про зупинення, адже це не є нагальною необхідністю!

Заявникам, які звернулись для реєстрації нерухомості до 12.03.2020 року та вже встигли отримати рішення про зупинення і ознайомитись з його підставами, також не варто панікувати!

17.03.2020 року Верховною Радою України ухвалений Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-ІХ, який регулює строки надання адміністративних послуг на період карантину.

Друзі! Піклуючись про Вашу безпеку та здоров’я, рекомендуємо утриматися від візитів до будь-яких установ без нагальної потреби, адже безпека та здоров’я понад усе!

 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua

 

24 березня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency