Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Виявлені несанкціоновані скиди, які потрапляють в річку Саксагань від приватних домоволодінь в Покровському районі

Створено: 2020-02-24 14:25:39Оновлено: 2020-02-24 14:27:11

Управлінням екології виконкому Криворізької міської ради в межах реалізації заходів Міської екологічної програми для запобігання забруднення водних об’єктів м. Кривого Рогу, у 2020 році продовжуються роботи із виявлення та ліквідації джерел забруднення водойм неочищеними стічними водами спільно з представниками виконкомів районних у місті рад та громадськості.

У всіх районах нашого міста створені робочі групи щодо обстеження  берегової території річок та виявлення й ліквідації джерел їх забруднення.

18.02.2020 робочою групою ви-конкому Покровської  районної у місті ради з питання забруднення річки Сак-сагань Покровського району спільно з представниками відділення поліції Криворізького ВП ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області, КП "Кривбасводоканал" за участі  громад-ськості,  голови квартального комітету та небайдужих мешканців приватних домоволодінь проведено обстеження території прибережної смуги річки Саксагань вдовж вулиці Новобудов.

За результатами проведеної роботи виявлено несанкціоноване підключення приватного домоволодіння на вул. Новобудов до мережі зливової каналізації. За виявленні правопорушення представником Національної поліції

складено адміністративний протокол.

Подальше проведення обстеження мережі зливової каналізації на вулицях Новобудов і Ладозька для виявлення інших можливих несанкціонованих підключень приватних домоволодінь до мереж зливової каналізації здійснюватиметься представниками виконкому Покровської  районної спільно з КП "Кривбасводоканал".

            Робота у даному напрямку продовжуватиметься у всіх районах міста.

24 лютого 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency