Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-23 10:07:01Оновлено: 2017-11-23 10:12:45

 «Детальний план території для ведення індивідуального садівництва по вул. Лавроненка, біля будинку 109  у Центрально-Міському районі м. Кривий Ріг»

Детальний план території розроблений ФОП Чмиховою С.В. (головний архітектор проекту – Чмихова С.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 25.10.2017 №2138 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради, інвестор – гр. Мішедченко Віталій Борисович.

Наданою документацією запроектована земельна ділянка площею 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва.

Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кривого Рогу розташована у житловій зоні Ж-1 (зона садибної забудови) Центрально-Міського району.

Особливих режимів використання ділянки не передбачено.

На теперішній час проектована ділянка вільна від забудови, правоустановчі документи не оформлялись. Ділянка розташована в межах існуючої приватної забудови по вул. Лавроненка. Забудова навколишньої території сформована приватними малоповерховими житловими будинками, господарськими будівлями і спорудами на присадибних ділянках, які мають чітко окреслені межі домоволодінь, частково надані у власність. Земельна ділянка по вул. Лавроненка, 109 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на праві приватної власності належить гр. Мішедченку В.Б.

Планувальними обмеженнями проектованої ділянки є: планувальні нормативи, території суміжних домоволодінь, частково надані у власність.

Навколо проектованої земельної ділянки існує сформована інженерна інфраструктура, яка обслуговує існуючі житлові будівлі (мережі водопостачання, газо- і електропостачання, каналізації). Зведення будівель, господарських споруд, підведення комунікацій на земельній ділянці не передбачається.

Техніко-економічні показники:

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,1200 га.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради
(каб. 212а,  тел. 74 73.53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

 


 

23 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради