Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-23 10:06:08Оновлено: 2017-11-23 10:12:57

«Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі під гараж на вул. Десантна, 5а
в Покровському районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений КП «Парковка та реклама» (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 09.10.2017 №2055 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – гр. Руденко О.М.

Згідно з планом зонування території м. Кривого Рогу земельна ділянка розташована в межах зони змішаної багатоповерхової житлової та громадської забудови Ж-4 Покровського району. Окремо розташовані та вбудовано-прибудовані гаражі на 1-2 автомобілі є дозволеним видом забудови у вказаній зоні.

Проектований об’єкт розташований повністю на земельній ділянці, правоустановчі документи на яку не оформлені.

Проектована земельна ділянка з півночі, сходу, півдня та заходу межує із землями, правоустановчі документи на які не оформлені.

Навколишня забудова сформована багатоповерховими житловими  будинками, гаражами мешканців, спорудами інженерної інфраструктури та ін.

Навколо проектованої земельної ділянки пролягають інженерні мережі водо-, тепло-, електропостачання, газопостачання низького тиску, самопливної побутової каналізації та зв’язку. Ділянку перетинають охоронні зони мережі теплопостачання, електричних кабелів, зона збереження і безпечної експлуатації мережі самопливної каналізації.

На проектованій ділянці розташована нежитлова будівля, власником якої є територіальна громада м. Кривого Рогу в особі Криворізької міської ради, а балансоутримувачем – управління комунальної власності міста виконкому міської ради. Згідно з договором оренди об’єктів нерухомості комунальної власності міста від 09.10.2015 №31/25 вказана будівля перебуває в орендному користуванні гр. Руденко О.М.  Згідно з додатковою угодою №1 від 21.10.2015 до договору орендареві надано право самостійного оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості згідно чинного законодавства України в межах терміну дії договору.

Нежитлову будівлю на проектованій ділянці передбачається реконструювати під індивідуальний гараж на 1 машино-місце, без зміни конструктивної схеми, зовнішніх та внутрішніх розмірів будови.

Техніко-економічні показники:

орієнтовна площа проектованої ділянки – 0,0039 га,

орієнтовна площа забудови  – 25,0 м2;

площа благоустрою – 14,0м2.

Планувальні обмеження: прибудинкові території житлових будинків 5, 6 на вул. Десантній (правоустановчі документи не оформлені), суміжна забудова (прибудовані гаражі мешканців прилеглих житлових будинків).

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради
(каб. 212а,  тел. 74 73 53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

23 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради