Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про заходи з охорони водойм

Створено: 2019-09-23 12:28:59Оновлено: 2019-09-23 12:29:51

18 серпня на засіданні виконкому Тернівської районної у місті ради розглянуто екологічне питання про роботу тимчасової робочої групи з питання обстеження водоохоронних зон річки Саксагань та інших водних об’єктів Тернівського району м. Кривого Рогу. В розгляді питання прийняли участь представники управління екології виконкому Криворізької міської ради, громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя», органів національ-ної поліції, КП «Кривбасводоканал».

Враховуючи виявлені за результатами щомісячних моніторингових до-сліджень якості води в районі мкр. Даманський та на вул. Енергетиків, 23 перевищення нормативних показників по хлоридам, сульфатам, сухому залишку, індексу лактопозитивної кишкової палички, колі-фагам, які свід-чать про забруднення річки Саксагань на території району, в тому числі неочищеними стічними водами, виконкомом районної у місті ради прийнято рішення про активізацію та продовження роботи зі здійснення контролю за організацією охорони водойм, обстеження територій водоохоронних зон і прибережних захисних смуг на території району, в межах делегованих повноважень.

При цьому обговорено питання про необхідність:

-   виявлення та ліквідації підключень мереж водовідведення приватних домоволодінь до мереж зливових вод;

-   активізувати роботу щодо притягнення до адміністративної відпові-дальності порушників Правил благоустрою у місті Кривому Розі, у тому числі відповідальних осіб КП «Кривбасводоканал», у разі виявлення скиду стічних вод до поверхневих водойм;

-    проведення комісійних обстежень тимчасовою робочою групою з питання обстеження водоохоронних зон річки Саксагань та інших водних об’єктів Тернівського району із залученням представників відокремленого структурного підрозділу «Криворізького міського відділу лабораторних досліджень державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» для проведення лабораторних досліджень виявлених несанкціонованих скидів у водойми.

23 вересня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради