Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про відстеження результативності дії регуляторного акта

Створено: 2015-07-23 09:14:53Оновлено: 2015-07-23 09:19:02

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управлінням земельних ресурсів виконкому міськради з 25.07.2015, в місячний термін, здійснюються заходи з періодичного відстеження результативності дії рішення міської ради від 22.06.2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі»

за показниками:

-  покращання санітарного, екологічного та естетичного стану міста;

-  упорядкування взаємовідносин між органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та громадянами міста;

-  зменшення навантаження на міський бюджет щодо виконання робіт із утримання та відновлення об’єктів та елементів благоустрою міста;

-  кількості :

  • звернень громадян до виконкомів міської та районних у місті рад з питань благоустрою;
  • складених протоколів і актів за порушення норм, передбачених Правилами благоустрою;
  • залучення громадськості та суб’єктів господарювання до здійснення заходів з благоустрою.

Вищевказане рішення міської ради оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 25.06.2011 та розміщено на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі  «Регуляторна політика» розділу «Законодавство України»Þ «Реєстр діючих регуляторних актів Криворізької міської ради, її виконкому».

Відповідальним за підготовку даного рішення є управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл. Радянська, 1,  каб. 550, тел. 440-02-38 електронна адреса: u.jkg@kryvyirih.dp.ua)

З графіком здійснення заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів відділами, управліннями, іншими виконавчими органами міської ради на 2015 рік, затвердженим рішенням виконкому міської ради від 10.12.2014 №373, зі змінами можна ознайомитися на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база» та на сайті «Криворізького ресурсного центру» в розділі «Актуально».

З інформацією стосовно проведення громадських слухань з питань обговорення цілей, задекларованих при прийнятті діючих регуляторних актів під час здійснення заходів щодо відстеження результативності їх дії можна ознайомитися на порталі «Криворізького ресурсного центру» http://www.krogerc.info в підрозділі «Публічна експертиза регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність. Підприємництво».

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 513,тел. 74-70-63).

23 липня 2015

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency