Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

МІКРОГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Створено: 2022-06-23 14:54:21Оновлено: 2022-06-23 15:09:05

МІКРОГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Члени родини Захисника або Захисниці, які мають власний бізнес, зареєстровані як фізична особа-підприємець або самозайнята особа, можуть взяти участь у програмі з мікрофінансування ветеранського бізнесу, яка започаткована Українським ветеранським фондом, та отримати до 20 тисяч гривень грошового відшкодування.

Отримати мікрогрант можуть найближчі члени родини ветерана – батьки, дружина, діти – які зареєстровані як фізична особа-підприємець або самозайнята особа, та мають статус внутрішньо переміщеної особи у межах України. Також цією можливістю можуть скористатися самі ветерани, які наразі не служать. Для цього необхідно подати заявку з відповідним пакетом документів через аплікаційну форму на сайті https://veteranfund.com.ua/  в розділі «Мікрофінансування бізнесу».

Щоб отримати фінансову підтримку, потрібно:

1.Зібрати пакет документів:
– скан паспорта заявника з пропискою;
– скан довідки ВПО (скріншот із Дії не підходить);
– скан виписки чи витягу з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу;
– скан підтвердження статусу ветерана, а саме: посвідчення учасника бойових дій, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни або члена сім’ї ветерана війни;
– документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).

2.Отримати відповідь від Українського ветеранського фонду – після перевірки пакета документів.

3.Після схвалення отримати кошти.

У разі правильного заповнення заявки, завантаження повного пакета документів разом із чеками на покупки заявники зможуть отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень протягом 10 днів.

Заявки приймаються до завершення воєнного стану.

У разі виникнення запитань, надсилайте їх на офіційну пошту Фонду: [email protected].

 

 

 

23 червня 2022

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради