Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Юрій Вілкул вручив нагороди зіркам криворізького жіночого гандболу – спортсменкам команди «ДЮІ-Кривий Ріг»

Створено: 2019-05-23 16:44:03Оновлено: 2019-05-23 16:48:32

Перед початком пленарного засідання сесії міськради мер Кривого Рогу Юрій Вілкул привітав спортсменок жіночої команді з гандболу  Донецького юридичного інституту та вручив їм почесні грамоти.

Нещодавно у другому, першому турах та фінальному етапі чемпіонату України з гандболу серед жінок Вищої ліги криворізька команда «ДЮІ» під керівництвом головного тренера, тренера-викладача відділення гандболу ДЮСШ №4 Геннадія Кравцова та тренера Вадима Скрипника здобули бронзові нагороди.

За значний внесок у розвиток спорту Кривого Рогу спортсменок нагородили Почесними грамотами та грамотами виконкому.

«Наша спільна з вами мета залучити в спортивні зали, плавальні басейни, на стадіони, спортмайданчики якомога більшу кількість дітей, молоді та дорослих,. Для цього маємо створювати необхідні умови та розвивати спортивну базу міста.. Наразі - це одне з пріоритетних завдань міської влади, тим паче, що Кривий Ріг став кандидатом на звання Європейської столиці спорту-2023. Це велика відповідальність!», - відмітив міський голова.

Софія Пихайленко, капітан гандбольної команди «ДЮІ-Кривий Ріг», курсантка 1 курсу навчального закладу, дівчина, яка веде за собою всю команду до успіху подякувала за нагороди та підтримку, яке місто надає команді.

Тренер-викладач відділення гандболу ДЮСШ №4 Геннадій Кравцов  зазначив: «Завдяки допомозі міста ми в цьому сезоні окрім вищої ліги успішно відіграли дитячу лігу та попали в четвірку Чемпіонату України. У нас гарна база для тренувань й ми націлені на подальші перемоги».

Довідково:

У Кривому Розі щорічно проводиться більше 500 спортивних змагань усіх рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. За програмою мера Юрія Вілкула за останні п'ять років в Кривому Розі створено понад 120 нових спортивних майданчиків. Після капітального ремонту у вересні 2017 року відкрито 25-метровий плавальний басейн дитячо-юнацької спортивної школи №10. Йде капітальний ремонт 50-ти метрового плавального басейну палацу водних видів спорту спортивної школи №1. Реконструйовано запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург", на якому укладено синтетичне покриття "Штучна трава". Вперше в 2018 році, за ініціативи мера й підтримки депутатів, 756 юних криворізьких спортсменів оздоровлювалися і провели тренувальні збори в комунальному таборі «Старт».

23 травня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради