Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

К. Павлов: Продовжуємо забезпечувати криворізькі лікарні всім необхідним для захисту медперсоналу та лікування пацієнтів з COVID-19

Створено: 2021-02-23 15:54:38Оновлено: 2021-02-23 15:56:54

Для криворізьких медзакладів, в тому числі, і для стоматологічних лікарень, місто закупило чергову партію засобів особистого захисту для медичного персоналу та вироби медичного призначення, у лікарнях постійно підтримується резерв всього необхідного.

Медики отримали ще 142 400 медичних масок, 3 тисячі захисних комбінезонів, 26 600 медичних рукавичок, 7 800 наборів для лабораторних досліджень на COVID-19 та 200 одиниць портативних пульсоксиметрів, які дозволяють проводити моніторинг показників стану пацієнта.

Міський голова Костянтин Павлов сказав: «У місті, крім опорних лікарень, які визначені базовими для лікування пацієнтів на коронавірусну інфекцію, інші криворізькі медзаклади забезпечуються всім необхідним для захисту медперсоналу та лікування пацієнтів з COVID-19. Зараз медики отримують чергову партію засобів особистого захисту і це не в останнє. Крім засобів індивідуального захисту, ми працюємо над тим, щоб забезпечити лікувальні установи новим сучасним обладнанням».

Завдяки комплексній підтримці міста лікувально-профілактичні заклади надають допомогу хворим із патологією легень, насамперед це - пневмонії, в тому числі, й викликані COVID-19.

«Вже майже рік, як триває боротьба з пандемією. Ми були одні з перших міст в Україні, де не стали чекати централізованої допомоги, а виділили кошти з міськбюджету і самі стали закуповувати засоби індивідуального захисту, обладнання, медикаменти. Дякую і приватним Фондам, всім хто тоді підключився до роботи. По суті, місто тоді - на найважчому етапі - самостійно впоралося з критичною ситуацією. Сьогодні лікарні, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, забезпечені всім необхідним, створені резерви і вони своєчасно поповнюються. Робота не зупиняється ні на день. І звичайно, велика вдячність  всім медпрацівникам.  Ви -  наші справжні герої!», - підкреслив міський голова.

«В Україні пандемія не припинена, на сьогодні є області і регіони, де показники захворюваності критично високі, в лікарнях не вистачає ліжок для госпіталізації, медикаментів та медперсоналу. Тому,  для захисту криворіжців міська влада продовжує працювати над створенням необхідного запасу у медзакладах, щоденно відстежуємо завантаженість ліжок, проведення лабораторних тестувань, виявлення активних хворих та інші питання. Наразі, ситуація з захворюваністю на COVID-19 у Кривому Розі є контрольованою», - підкреслив  начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.

 

 

 

 

 

23 лютого 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.