Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Як дізнатися чи готовий мій паспорт?

Створено: 2021-02-23 17:01:27Оновлено: 2021-02-23 17:04:11

Як дізнатися чи готовий мій паспорт? – це питання, яке Ви часто задаєте телефонуючи на нашу «гарячу» лінію та звертаючись на електронну пошту.

   Відповідаємо: після готовності та передачі готового паспорта до Центру «Віза», заявнику надсилається СМС-повідомлення на вказаний Вами номер телефону.

 Якщо Ви ще не отримали СМС-повідомлення, але хочете дізнатися про стан оформлення Вашого біометричного документа, зробити це можна через онлайн-сервіс на офіційному сайті Державної міграційної служби України (надалі – ДМС) «Перевірка стану оформлення документів».

 

Для цього необхідно зайти на сайт ДМС України https://dmsu.gov.ua або скористатися прямим посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та обрати:

 

Сервіс є безкоштовним та доступним для використання у будь-яких гаджетах,  які мають доступ до мережі інтернет.

Нагадуємо, що паспортні офіси Центру «Віза» працюють та видають готові паспорти виключно за попереднім записом до електронної черги. Переглянути інструкцію як зареєструватися до електронної черги можливо за посиланням: http://viza.kr.gov.ua/#/news/2353.

 

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС! 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/

23 лютого 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.