Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-12-22 16:51:55Оновлено: 2017-12-22 16:52:44

 «Детальний план території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Левітана, земельна ділянка 49 у Довгинцівському районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений КП «Парковка та реклама» (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 09.10.2017 №2055 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – гр. Шарай Сергій Іванович.

Наданою документацією запроектована земельна ділянка площею  0,0815 га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кривого Рогу розташована у житловій зоні (зона садибної житлової забудови Ж-1) Довгинцівського району. Навколишню забудову складають індивідуальні житлові будинки, господарські будівлі та споруди.

Особливих режимів використання ділянки не передбачено.

Вказана ділянка знаходиться на землях, не наданих у власність та користування, вільна від забудови.

Навколо проектованої земельної ділянки існує сформована інженерно-транспортна інфраструктура, що обслуговує квартал індивідуальної житлової забудови. Інженерне забезпечення ділянки передбачається вирішувати з урахуванням існуючих інженерних мереж згідно з технічними умовами, наданими  відповідними службами.

Техніко-економічні показники земельної ділянки:

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,0815 га;

площа забудови – 144 м2;

щільність забудови – 17,6%;

площа благоустрою – 671 м2;

щільність забудови – 17,6%.

Проектований житловий будинок являє собою одноповерхову будівлю з мансардою, розмірами в плані 12х12м, розрахований на 4 людини.

Планувальними обмеженнями є суміжні землекористування, землі загального користування Криворізької міської ради (червоні лінії вулиць Шполянської та Левітана), існуюча лінія забудови вулиць Шполянської та Левітана, з якою співпадає запроектований житловий будинок, дотримання нормативних протипожежних вимог та відстаней до інженерних мереж.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради (каб. 212а,  тел. 74 73.53,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


 

22 грудня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради