Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів

Створено: 2017-09-22 10:29:12Оновлено: 2017-09-22 10:30:37

У повсякденному житті батарейки вкрай важливі для більшості людей. Вони використовуються в ліхтариках, годинниках, телефонах, пультах, іграшках.

У кожній середньостатистичній сім’ї скупчується до кілограма батарейок в рік. Кожен при цьому, не замислюючись, викидає їх у відро, після чого вони опиняються на полігонах, де оболонка батарейки швидко руйнується і всі небезпечні речовини потрапляють у довкілля.

Хочемо звернути увагу, що на кожній батарейці можна виявити відповідний знак (перекреслена урна), який попереджає про те, що їх ні в якому разі не можна викидати у відро зі звичайним сміттям. Їх не можна бити, розколювати, залишати під прямими сонячними променями.

Після закінчення терміну експлуатації батарейок їх необхідно видалити з приладу і віднести в пункт прийому відпрацьованих батарейок. У нашому місті відпрацьовані батарейки та акумулятори можна здати у магазинах АТБ, МЕТРО, Епіцентр, Watsons тощо.

Активна позиція суб’єктів господарювання нашого міста дала змогу забезпечити контейнерами для збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів усі райони нашого міста. Тепер кожен бажаючий може прийти до пункту збору хімічних елементів живлення і залишити там відпрацьовані батарейки, а не викидати їх у загальний контейнер для сміття.

Інформація про місця розташування пунктів збору відпрацьованих хімічних елементів живлення додається.

 


 

22 вересня 2017

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради