Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Додатки UAID READER та UApassportReader дозволяють самостійно зчитати всі дані з паспорта громадянина України у вигляді ID-карти

Створено: 2020-05-22 13:20:47Оновлено: 2020-05-22 13:24:41

Центр адміністративних послуг «Віза» інформує власників паспортів громадянина України у вигляді ID-карти як самостійно зчитати інформацію з чіпу.

Програма для зчитування інформації з паспортів у вигляді ID-картки UAID READER доступна для завантаження власникам ПК (операційна система Windows) і мобільних пристроїв (з операційними системами Android та IOS).

Власникам мобільних пристроїв можливо завантажити програму UAID READER в PlayМаркет або AppStore відповідно, а власникам ПК – на офіційному сайті державного підприємства «Поліграфічний комбінат Україна» (за посиланням: https://www.pk-ukraina.gov.ua/). Крім програмного забезпечення, користувачам знадобиться пристрій для зчитування ID-карти - рідер ID-карток для ПК.

Додаток дозволяє зчитувати інформацію, яку містить чіп ID-картки. При цьому для ідентифікації необхідно вказати PIN1 або PIN2-коди, які знає тільки власник або ж CAN-код, який представляє собою останні шість цифр номера паспорта.

 Зауважимо, що на чіпі ID-картки крім основних відомостей про власника документа записані і додаткові змінні дані: інформація про місце реєстрації та сімейний стан. Є можливість переглянути власну кольорову фотокартку.

 

Також, за допомогою програмного продукту UAID READER можливо змінити PIN1, PIN2 та відповідні їм PUK1, PUK2 та розблокувати PIN1, PIN2 за допомогою PUK1 та  PUK2 кодів.

Нагадуємо, що PIN 1 та PIN 2 – це коди потрібні для зчитування та внесення (або зміни) інформації та запису кваліфікованого електрон-ного підпису на чіп ID-картки, при цьому змінювати ID-картку не потрібно.

PUK 1 та PUK 2 коди використовуються у разі втрати PIN 1 та PIN 2, для розблокування доступу до чіпу ID-картки.

Замовник ID-картки при отриманні готового документу самостійно обирає довільну комбінацію цифр PIN та PUK кодів.

Крім того, для власників мобільних пристроїв на базі IOS Національним банком України розроблена пілотна версія додатку UAPassportReader. Цей мобільний додаток для зчитування інформації з біометричних документів (ВАЖЛИВО! Зчитати інформацію можливо не тільки з ID-карток але й паспортів громадянина України для виїзду за кордон). Завантажити додаток можливо в AppStore. В перспективі розробка відповідного додатку для користувачів Android-пристроїв.

 

Для зручностей наших замовників, за розпорядженням міського голови Ю.Г. Вілкула, усі адміністратори ЦНАПу «Віза» забезпечені рідерами та активно ними користуються!

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

     http://viza.kr.gov.ua/.

22 травня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.