Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

К.Павлов: Продовжуємо комплексно ремонтувати внутрішньо-квартальні дороги у місті - від віддалених до центральних мікрорайонів

Створено: 2020-05-22 13:29:25Оновлено: 2020-05-22 13:31:22

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи навнутрішньо-квартальних дорогах. У планахна 2020 рік – навести лад на 15 вулицях. Паралельно із заміною асфальтного покриття,облаштовуютьсяконтейнерні майданчики (там, де їх немає), проводяться роботи з омолодження зелених насаджень та ревізії зовнішнього освітлення.

Зараз дорожники працюють над крупним проєктом у Металургійному районі. Тут виконується ремонтасфальтного покриття між вулицямиГероїв АТО, Єсеніна та проспектами Миру і Металургів.А це – 13 житлових будинків.Робочу нараду з ремонту внутрішньо-квартальних доріг провів Костянтин Павлов.

«У цьому році ремонт доріг розпочали, не чекаючи завершення календарної зими – погода дозволила.На разі, всі центральні магістралі в порядку, продовжуються два великих проєкти у Саксаганському районі. Одночасно, не дивлячись на ситуацію з коронавірусом, ведеться системний ремонт внутрішньо-квартальних доріг. В позаминулому та минулому році багато було зроблено у віддалених районах, тепер дорожники працюють в центральних. Але, продовжують надходити прохання від мешканців і, якщо дозволить ситуація, то обов’язково врахуємо й їх», - підкреслив Костянтин Павлов.

На сьогодні, вже завершене відновлення асфальтного покриття внутрішньо-квартальноі дороги вздовж будинків №17, 35, 37на вулиці Героїв АТО.Загальна площа – 2 417 м2, укладено 414,7т асфальту. Виконані підготовчі роботи уздовж будинків №19, 27, 29, 33 та вулиці Героїв АТО, буд№ 38 по проспекту Металургів, буд №3 по вулиці Єсеніна,внутрішньо-квартальних доріг між проспектом Металургів та вулицею Єсеніна та уздовж буд №31 по вул. Героїв АТО у напрямку проспекту Гагаріна.

Також, тривають підготовчі роботи уздовж буд №5 ,7 по вулиці Єсеніна з виїздом на проспект Гагаріна та вулицю Єсеніна та буд №10на проспекті Гагаріна. Ремонтники доповіли Костянтину Павлову, що вони будуть завершені до кінця травня. Крім відновлення асфальтного покриття,буде впорядкована територія для розміщення сміттєзбірних контейнерів між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Гагаріна та Металургів, виконані заходи з відведення липневих вод від під’їздів будинків.

А задля зручності маломобільних мешканців, проведені роботи з пониження бордюрного каменю на тротуарі вулиці Героїв АТО, від будинку №17 до входу на станцію Швидкісного трамваю «Будинок Рад».

22 травня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency