Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Запрошуємо об`єднання співвласників багатоквартирного будинку на семінар з енергоефективності та співпраці з Фондом енергоефективності України.

Створено: 2019-05-22 16:44:03Оновлено: 2019-05-22 16:44:42

04 червня 2019 року запрошуємо голів об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та осіб, зацікавлених у їх створенні, до участі у семінарі з теми «Підвищення енергоефективності в ОСББ. Співпраця з Фондом енергоефективності України», що проводитиметься в місті в рамках реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Адреса проведення семінару: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, 1-й поверх, к.139 (центральний вхід),  початок реєстрації о 13:30; початок заходу о 14:00.     

 Основна мета семінару – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, а також сприяння зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Довідки щодо участі у заході можливо отримати у відділі з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради за тел.: (0564)74-32-63 або за електронною адресою: otdel.energy1@gmail.com

 

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.