Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Запрошення до участі у міському конкурсі студентських наукових робіт з питань екології

Створено: 2023-03-22 14:37:58Оновлено: 2023-03-22 14:39:20

Розпочато підготовку до щорічного міського конкурсу студентських наукових робіт з питань екології, започаткованого розпорядженням міського голови від 24.05.2012 №129-р. Участь у конкурсі братимуть студенти закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти міста.

Мета конкурсу -  залучення студентської молоді до вирішення екологічних проблем міста, пропаганди екологічної поведінки, підвищення відповідальності за екологічну ситуацію.

Вибрана конкурсантом тема має висвітлювати проблемні екологічні питання міста, розкривати суть проблеми, причини її виникнення, містити матеріали дослідження впливу на навколишнє природне середовище, пропозиції щодо шляхів  вирішення проблеми та інформацію про очікуваний результат. Рекомендований обсяг роботи – до 15 аркушів формату А4. 

Перший етап (до 30 квітня) проводиться на базі навчального закладу, в якому конкурсантом здобувається освіта.

До 5 травня роботи, визнані навчальними закладами кращими,  передаються безконтактно в електронному вигляді управлінню екології виконкому Криворізької міської ради (електронна адреса: [email protected]) для розгляду конкурсною комісією, до складу якої входять науковці, представники громадськості та депутатського корпусу міської ради, промислових підприємств, фахівці департаменту освіти і науки, управління екології виконкому міськради.

Другий етап конкурсу проводиться до 25 травня. Оцінюватимуться як самі конкурсні роботи, так і їх захист. Роботи-переможці конкурсу визначатимуться за найвищою сумарною оцінкою. Результати конкурсу традиційно оголошуватимуться на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища (5 червня).

Маєте цікаві ідеї та власне бачення екологічної ситуації і шляхів її покращення? Запрошуємо випробувати свої сили в конкурсі! Про участь в конкурсі вже сповістили Криворізький державний педагогічний університет,  Криворізький національний університет, Заклад вищої освіти «Криворізький будівельний коледж», ВСП «Криворізький фаховий коледж Державного Університету економіки і технологій», ВСП «Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету». Долучайтеся! Можливо саме ваші ідеї і напрацювання стануть рушієм для добрих справ та сприятимуть покращенню екології.

Довідки  можна  отримати  в управлінні  екології виконкому Криворізької  міської  ради  за телефоном (0564) 92 01 35.

 

22 березня 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради