Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

РОБОТА ПО ТРАНСФОРМАЦІЇ РЕЄСТРУ КРИВОРІЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТРИВАЄ ЩОДНЯ!

Створено: 2021-02-22 13:47:36Оновлено: 2021-02-22 13:52:51

18.02.2021 в ході робочої зустрічі Криворізький міський голова Костянтин Павлов підписав з начальником Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) та головою Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Меморандум про взаємодію з метою створення зручних та доступних умов для криворіжців при зверненні до нотаріусів Кривого Рогу за вчиненням  нотаріальних дій.

 

Тільки у 2020 році офіси «прописки» отримали від нотаріусів міста майже 10 тисяч запитів! В рамках підписаного Меморандуму пропонується надавати нотаріусам Кривого Рогу інформацію про місце проживання криворіжців у спрощеному порядку за схемою «електронний запит – електронна відповідь» без участі замовників нотаріальних послуг!

 Процедурні питання отримання нотаріусами зазначених відомостей під час вчинення нотаріальних дій будуть врегульовані у відповідному Положенні про Реєстр територіальної громади міста Кривого Рогу.

 

І вже наступного дня службовці виконкому Криворізької міської ради розпочали роботу для спрощення отримання криворіжцями нотаріальних послуг – збираємо та готуємо пропозиції до нового Положення!

А ще 19.02.2021 в режимі відеоконференції разом з представниками органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини опрацьовували питання взаємодії Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу з інформаційними системами Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної Міграційної служби України.

 

Підписання Меморандуму та вирішення питань отримання нотаріальною спільнотою доступу до відомостей Реєстру криворізької громади – черговий важливий крок на зустріч створенню цифрової криворізької громади!

 

Послуги для криворіжців мають бути зручними та доступними!

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; e-mail: vpr@kr.gov.ua;

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 

 

 

 

22 лютого 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.