Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЯКІ СТРОКИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО?

Створено: 2020-08-21 12:19:14Оновлено: 2020-08-21 12:22:28

(роз’яснює управління з питань реєстрації

виконкому Криворізької міської ради)

До управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради звертаються мешканці міста з різних питань, одне з найпопулярніших: як швидко можна зареєструвати свою нерухомість?

Відповідаємо: строки реєстрації нерухомості визначено законодавством. Стандартний строк – 5 робочих днів. Проте заявники за власним бажанням можуть зменшити строки реєстрації до 2 робочих днів, 1 робочого дня, або, навіть, до 2 годин. 

Для цього необхідно звернутись до Центру адміністративних послуг «Віза» чи його територіальних підрозділів, будь-якого суб’єкта державної реєстрації в межах області або нотаріуса. Перелік документів не змінюється, результат – відомості про нерухомий об’єкт та права на нього будуть так само занесені до Державного реєстру нерухомості, а заявник отримує витяг.

НАГАДУЄМО, що законодавством передбачено пропорційне зростання адміністративного збору в залежності від зменшення стандартного терміну реєстрації.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Наші контакти:

 

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:          м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; e-mail: vpr@kr.gov.ua.;

 

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.


21 серпня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency