Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ДЕНЬ ЧИСТОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КРАСИ!

Створено: 2020-05-21 16:35:26Оновлено: 2020-05-21 16:50:29

(вітає управління з питань реєстрації виконкому

Криворізької міської ради)

 

У культурі кожного народу є речі, які виступають певним символом і яскраво передають національну традицію кожного народу. В Україні таким символом – є вишиванка, можна сказати, що це своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято припало на 21 травня.

Протягом останнього часу вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато людей її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення. У День вишиванки, майже всі, від малого до великого, одягають традиційні сорочки, жінки — сукні, і йдуть в них на роботу, навчання або просто на прогулянку. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

Всесвітній день вишиванки – свято, яке стало міжнародним і символізує собою національну єдність всіх українців.

Вишита сорочка – свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості. Коли говорять, що людина народилася в сорочці, мають на увазі, що це – щаслива людина. 

 

 

Управління з питань реєстрації

виконкому Криворізької міської ради  вітає Вас з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. #З_ВИШИВАНКОЮ_У_СЕРЦІ

21 травня 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.