Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Створено: 2015-05-21 11:47:52Оновлено: 2015-05-21 12:03:28

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Загальні положення

Згідно з Законами України «Про місцеве самоврядування», «Про автомобільний транспорт», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішеннями виконкому міської ради від 09.04.2014 №114 «Про затвердження міської  маршрутної мережі пасажирського транспорту», 13.05.2015 №224 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та затвердження його умов», організатор перевезень оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Криворізької міської ради.

Організатором проведення конкурсу є відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

Порядковий номер, основні характеристики кожного об’єкта конкурсу та його умови згідно з додатком до рішення виконкому міської ради від 13.05.2015 №224.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів та відбувається у порядку встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081. 

Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу

Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкту конкурсу також можна на веб-сайті виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет (kryvyirih.dp.ua) або у організатора проведення конкурсу (м. Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 155).

 Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі та кінцевий строк їх прийняття

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає організатору проведення конкурсу (м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к. 155) окремо на кожний об’єкт конкурсу відповідну заяву за формою і такі документи:

- нотаріально, або в інший визначений законодавством спосіб завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;  

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на   автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

- претендент зобов’язаний надати транспортні засоби запропоновані на участь у конкурсі на огляд, у термін визначений в оголошені про проведення конкурсу;

- копії ліцензійних карток на  кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з   обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- анкету перевізника-претендента;

- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою "N 1", містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", містить документи з інформацією про  те,  на  який  об'єкт  конкурсу  подає  документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс реєструються у журналі поданих документів. Подані несвоєчасно або не в повному обсязі документи не реєструються і повертаються перевізнику-претенденту із зазначенням причин.

Бланки заяви на участь у конкурсі та анкети перевізника-претендента можна отримати за адресою: м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к.155.

Телефони для довідок: 74-24-41, 74-70-49, електрона адреса (vtiz@i.ua).

Документи подаються організатору проведення конкурсу щоденно з 9.00 до 17.00 год., крім святкових та вихідних днів, за адресою: м. Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, к.155.

Кінцевий строк прийняття документів – 11.06.2015 о 15.00 год.

Документи, які надійшли до організатора проведення конкурсу після встановленого строку, не розглядаються.

Місце, дата та час проведення огляду рухомого складу, запропонованого для участі у конкурсі

Огляд рухомого складу, запропонованого для участі у конкурсі відбудеться з 17.06. по 19.06.2015 на території перевізника-претендента. Час проведення огляду з 09.00 по 15.00год.

Про дату та час проведення огляду рухомого складу перевізник-претендент повинен сповістити організатора в термін не пізніше ніж за три дні до дати проведення огляду.

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету

Початок проведення конкурсу 26 червня 2015 року о 14.00 год. за адресою пл. Радянська, 1, каб.444, початок реєстрації перевізників-претендентів о 13.45 год., каб.154.

21 травня 2015

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency