Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: Теплопостачальними підприємствами міста до проходження осінньо-зимового періоду вже підготовлено 52 котельні із 98. Також, у місті відремонтовано 28,7 тис м2 покрівель на 425 багатоквартирних будинках

Створено: 2022-08-02 14:28:48Оновлено: 2022-08-02 14:33:56

В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з тепловиками та комунальниками з підготовки до осінньо-зимового періоду.

 

Головний інженер КП «Криворіжтепломережа» Олександр Єрін доповів, що станом на 1 серпня підготовлено 42 котельні (58%) та 13 насосних станцій, виконані гідравлічні випробування 291,6 км (86%) теплових мереж. Виконані гідравлічні випробування 204 котлів (83%) на 61 котельні. Для зменшення втрат в теплових мережах при транспортуванні теплової енергії відновлено теплову ізоляцію на 4,6км трубопроводів теплових мереж, виконана заміна 3,55 км трубопроводів теплових мереж.

Виконуються роботи з ремонту 6 котлів: на котельні, яка розташована на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», КВГ-4-150 №1,2 на котельні Мартіна Шимановського,5, ПТВМ-50 №2 на котельні ПівнГЗК-2, котла КВГ-7,56-150 № 2 на котельні Миколаївське шосе,10д.

У Довгинцівському районі підприємством «Криворіжтепломережа» реалізується проєкт з реконструкції котельні ДКМС-80 із заміною котлів «Братськ-1Г» на сучасні котли «Колві-650» та основного обладнання, а у Тернівському районі на котельні «Тернівська» проводиться заміна насосних агрегатів та впровадження автоматизованої системи теплопостачання за допомогою частотних перетворювачів. Матеріали та необхідне обладнання придбане підприємством у 2021 році за рахунок коштів інвестиційної програми.

Юрій Вілкул підкреслив, що місто продовжує впроваджувати енергозберігаючі технології. «Ці два проєкти не лише поліпшать якість надання послуг криворіжцям, рівень надійності та забезпечать ефективну роботу обладнання, але й дозволять зекономити 55 тис м 3 природного газу та 1 656 тис кВт електроенергії на загальну суму більш ніж 4 млн грн. А зараз ,в умовах воєнного стану, режим економії вкрай важливий!».

Очільник міста зазначив: «Традиційно, Кривий Ріг перший в Україні розпочав підготовку міського господарства до зими. У січні ми створили міський штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду і був визначений чіткий перелік заходів по кожній галузі. Однак, цього року більшість наших планів зруйнувала війна. Ми спрямували всі сили та ресурс на зміцнення оборони міста та підтримку військових. Багато техніки, яка мала б виконувати роботи на мережах було перенаправлено на інші цілі. Однак, ми добре розуміємо, що зима прийде і наші лікарні, школи та будинки криворіжців повинні бути з теплом».

На сьогодні, по комунальній «Тепломережі» роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду виконані вже на 70%. Що стосується «Криворізької теплоцентралі» яка не підпорядковується місту, рівень підготовки складає трохи більше 60%, також тривають роботи на інших підприємствах міста.

В цілому, до 31 серпня основні обсяги робіт підприємствами тепло-водо та газопостачання, бюджетної сфери, управителями, та комунальними підприємствами будуть завершені своєчасно. Мова йде про підготовку 98 котелень, ремонт та ревізію системи централізованого опалення у житлових будинках; промивку, випробування та заміну трубопроводів централізованого опалення, водопостачання та водовідведення. Крім того, буде підготовлено 125 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки та 5 тис тон посипкового матеріалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

02 серпня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради