Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

У Кривому Розі відбулись урочистості до Дня Гідності та Свободи

Створено: 2020-11-20 14:46:44Оновлено: 2020-11-20 15:10:54

Напередодні державного свята - Дня Гідності та Свободи, у Кривому Розі  відбулася урочиста церемонія покладення квітів до пам'ятника генерал-майору Олександру Радієвському, а також до меморіальних дощок загиблим воїнам-військовослужбовцям військової частини 3011.

Участь у заході взяв в. о. міського голови-секретар міськради Сергій Маляренко, представники районної влади та військовослужбовці  в/ч 3011.

 «У цей день ми віддаємо шану патріотизму й мужності людей, вшановуємо наших земляків – військовослужбовців.  

Низький уклін всім, хто віддав своє життя за  рідну землю,  її цілісність  та державний суверенітет. Кривий Ріг допомагає воїнам–землякам як на передовій, так і тут – вдома, їхнім родинам.  Це – наш святий обов’язок  і така підтримка буде продовжена й надалі», - сказав Сергій Маляренко.  

Сьомий рік у Кривому Розі працює унікальна комплексна програма мера Юрія Вілкула соціального захисту мешканців міста, важливою складовою якої є всебічна підтримка воїнів АТО та членів їх сімей. На оздоровлення та лікування солдат, щомісячні виплати бійцям, відшкодування оплати комунальних послуг для їхніх сімей та інші види допомог військовослужбовцям з міського бюджету спрямовано  більше 200 млн грн. Відкритий Центр реабілітації, який оснащено сучасним медичним обладнанням, де проходять реабілітацію учасники АТО.

Кривий Ріг був першим серед міст, у якому 14 червня визначено та закріплено Статутом територіальної громади - Днем вшанування учасників антитерористичної операції на сході України. А 29 серпня - Днем скорботи за загиблими в зоні проведення антитерористичної операції.

 

 

 

 

 

20 листопада 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.