Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ВІДПОВІДАЄМО ПРО ПРОГРАМУ «ЕНЕРГОДІМ», ПРОЄКТ «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ»

Створено: 2021-10-20 10:35:26Оновлено: 2021-10-20 10:38:23

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ

ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ОКСАНА КОТУНОВА

 

 

 

Учасниками Програми (тобто бенефіціарами) можуть стати лише об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме ОСББ є тією юридичною особою, яка реалізує права співвласників на володіння та користування спільним майном у будинку.

 

  • Як подати заявку на участь у програмі «ЕНЕРГОДІМ» та чи можливо це зробити онлайн?

 

Фонд енергоефективності в серпні 2021 року розпочав прийом заявок ОСББ на участь у програмі «Енергодім» в онлайн форматі. 

Така можливість надається у персональному електронному кабінеті заявника через веб-портал електронних послуг, який був запущений в серпні у тестовому режимі - https://portal.energodim.org/.

Це нововведення дозволить спростити процес подачі документів, уникнути ряду типових помилок та скоротить час надходження документів до Фонду.

 

  • Які банки є партнерами  Програми «ЕНЕРГОДІМ»?

 

ОСББ можуть подавати заявки для участі в програмі «Енергодім» через відділення банків-партнерів. Наразі банками-партнерами Фонду в межах програми «Енергодім» є – АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Ощадбанк» та АТ «КРЕДОБАНК».

 

 

  • Як можна отримати відшкодування вартості кредиту від міста по Програмі «ЕНЕРГОДІМ»?

 

Рішенням виконкому міської ради від 14.04.2021 №182 затверджено Порядок відшкодування витрат за кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері в новій редакції.

Цей Порядок визначає процедуру та механізми використання коштів, передбачених у бюджеті міської Криворізької міської територіальної громади в рамках виконання міської програми відшкодування витрат за кредитами.

З актуальною редакцією Порядку відшкодування витрат за кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері можна ознайомитись за посиланням: https://so.kr.gov.ua/ua/treezas_so/pg/5142577777_d2/.

 

  • Де можна знайти сертифікованого енергоаудитора?

 

         ОСББ самостійно обирає енергетичного аудитора відповідно до Вимог Фонду. Під час вибору енергоаудитора варто звернути увагу на практичний досвід фахівців та на регіон діяльності.

         Обрати енергоаудитора можна в базі даних аудиторів на офіційному сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за посиланням: https://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.

 

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ

ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 АНДРІЙ ГРИШЕЧКО

 

  • Я автор проєкту. Як мені дізнатися терміни голосування за проєкти подані на участь у конкурсі «Громадський бюджет 2022»?

 

Дата початку голосування за проєкти подані на участь у конкурсі «Громадський бюджет 2022», приймається радою конкурсу та триватиме протягом чотирнадцяти календарних днів. (орієнтовно з 25.10.2021)

 

  •  Як можна проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2022»?

 

Голосування за проєкти «Громадський бюджет 2022» відбувається за допомогою онлайн-голосування в електронній системі шляхом обрання з переліку проєктів, ухвалених радою конкурсу до голосування, через натискання кнопки «Проголосувати». Вхід до електронної системи для голосування за проєкти можливий за умови авторизації громадянина.

Кожен мешканець міста, у тому числі внутрішньо переміщена особа, віком з 18 років, зареєстрований у Кривому Розі, має одинадцять голосів та може віддати голос за один проєкт у кожній з груп: великий проєкт  групи «Освітні проєкти закладів загальної середньої освіти», малий проєкт групи «Освітні проєкти закладів загальної середньої освіти», великий проєкт групи «Освітні проєкти закладів дошкільної та позашкільної освіти», малий проєкт групи «Освітні проєкти закладів дошкільної та позашкільної освіти», за великий проєкт групи «Благоустрій мікрорайонів», за малий проєкт групи «Благоустрій мікрорайонів», «Молодіжні проєкти», «Культурно-розважальні інновації», «Безпека криворіжців», «Спорт», «Соціальні проєкти».

 

  • Я внутрішньо переміщена особа, яким чином я можу проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2022»?

 

Для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та мешкають в Кривому Розі, голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2022» відбувається шляхом безпосереднього звернення до пунктів голосування.

Для письмового голосування обов’язкове пред’явлення внутрішньо переміщеною особою оригіналів паспорта громадянина України (у тому числі за допомогою мобільного застосунку «Дія») та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виданої відповідним управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної в місті ради.

Голосування відбувається шляхом заповнення відповідного бланку голосування, який буде надаватися в пунктах письмового голосування для внутрішньо переміщених осіб.

 

  • Де знаходяться пункти письмового голосування для внутрішньо переміщених осіб?

Рада з проведення конкурсу затверджує перелік пунктів письмового голосування та графік їх роботи.

Інформацію щодо місця знаходження пунктів письмового голосування  можна дізнатися в електронній платформі «Громадський проєкт Кривий Ріг» та на сторінках соціальних мереж, такі як Фейсбук (publicbudgetKR), Інстаграм (@gb.kr.gov.ua) долучитися до спільноти в Телеграм каналі (gb_kr_city).

 

  • Якщо мені буде потрібна консультація щодо умов проведення конкурсу «Громадський бюджет-2022», куди і до кого звертатися?

Координатором проведення конкурсу є управління економіки виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1, каб. 540).

Консультації надаються у робочі дні з 08.00 год до 16.30 (перерва з 12.30 до 13.00) за телефоном (056) 493-04-24, (0564) 92-03-38.

 

 

 

20 жовтня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.