Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Пункти прийому відпрацьованих люмінесцентних енергозберігаючих ламп

Створено: 2018-04-20 14:31:51Оновлено: 2018-04-20 14:33:08

На сьогодні енергозберігаючі люмінесцентні лампи майже повністю витіснили традиційні лампи розжарювання. Широке застосування люмінесцентних ламп обумовлено рядом переваг: високим рівнем освітлення приміщень, низьким споживанням енергії, великим терміном служби тощо. Проте проблемними залишаються питання безпечного використання люмінесцентних ламп та їх утилізація.

Люмінесцентні лампи відносяться до І класу небезпеки, адже містять у своєму складі ртуть, що при неправильному поводженні може завдати шкоду навколишньому природному середовищу та здоров’ю людини. Відповідно відпрацювавши свій термін, люмінесцентні лампи потребують спеціальної утилізації. Тому не можна їх викидати у звичайний контейнер для сміття!

У нашому місті організовано роздільний збір від населення такого виду небезпечних відходів, як відпрацьовані люмінесцентні лампи. Для цього ТОВ "Екоспецтранс" (тел. 92-27-32) на території своїх дільниць встановлено спеціаль

ні контейнери, що розташовані за наступними адресами:

- вул. Гетьманська, 2г, Центральна дільниця;

- вул. Вартаняна, 3, Тернівська дільниця;

- вул. Жовтонога, Інгулецька дільниця.

Слід пам’ятати, що відповідальність за чистоту населеного пункту та безпеку навколишнього природного середовища несе кожен громадянин. Тому звертаємо увагу всіх мешканців міста на необхідність збору відпрацьованих люмінесцентних ламп окремо від інших побутових відходів та забезпечення їх подальшої передачі до спеціальних пунктів збору.

18 квітня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради