Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

О. Вілкул: Кривий Ріг зберігає спортивні традиції. Вже вшосте проводимо турнір на честь генерал-майора Олександра Радієвського. Пам’ятаємо і шануємо військові подвиги наших героїв-земляків

Створено: 2023-02-20 09:00:33Оновлено: 2023-02-20 09:02:34

У Кривому Розі пройшов шостий Відкритий чемпіонат міста з рукопашного бою, присвячений пам’яті командира військової частини 3011 генерал-майора Олександра Радієвського, який загинув при звільненні Лисичанська у 2014 році. За першість у чемпіонаті боролися понад 200 учасників з Кривого Рогу та Дніпра.

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул привітав учасників турніру та дав старт змаганням:

«Війна внесла в наше життя свої корективи, але місто робить усе можливе, щоб юні мешканці Кривого Рогу, навіть в умовах воєнного часу, могли фізично розвиватися, займатися спортом та виступати на змаганнях. Для спортсменів це – важливо! Чемпіонати, турніри повинні проводитись, щоб коли закінчиться війна, ми мали покоління дітей, які будуть представляти нашу державу на міжнародному рівні. Безумовно, найголовніше зараз - безпека дітей, тому сьогоднішній чемпіонат ми проводимо в укритті.

Для нашого міста цей турнір особливий - на честь земляка Олександра Радієвського, який віддав своє життя за Україну в 2014 році. Генерал-майор загинув при звільненні Лисичанська, який зараз знову під «чоботом» ворога, але обов'язково буде звільнено, як і всі інші міста нашої України. Ми пам’ятаємо і шануємо подвиги наших героїв-земляків! А такі спортивні змагання допомагають виховувати молоде, сучасне, здорове покоління - справжніх патріотів рідного Кривого Рогу та України!», - підкреслив Олександр Вілкул.

Рукопашним боєм у місті займається 740 спортсменів, з яких 133 - в дитячо-юнацьких спортивних школах № 3, 8. 607 дітей - у спортивних клубах.

Анатолій Волошин, голова міської Федерації рукопашного бою сказав: «Розуміючи всю складність ситуації, ми дякуємо міській владі та Раді оборони Кривого Рогу за те, що маємо змогу проводити традиційний турнір, який має патріотичне значення. Рукопашний бій опановували військовослужбовці, рятувальники та правоохоронці, а тепер він є загальнонаціональним, ним займаються тисячі хлопців і дівчат. Криворізькі бійці долучились не тільки до спортивного фронту, але й до волонтерської діяльності, допомагаючи військовим. Чемпіонат з рукопашного бою триватиме 2 дні. Також, ми раді вітати на нашій криворізькій землі гостей з Дніпра. Учасники змагань отримають більше ста комплектів нагород. Юні рукопашники своїми спортивними успіхами доводять, що вони - справжні патріоти України».

Незважаючи на воєнний стан, криворізькі спортсмени доводять свою майстерність на змагання різних рівнів, прославляють місто та Україну. Так, за цей час відбулося більше 20 міських турнірів.

Місто продовжує підтримувати дитячий та масовий спорт, зберігає всі 10 ДЮСШ, тренерський склад, спортсмени та їх наставники отримують муніципальні стипендії.

 За результатами  турніру чемпіонами стали:

СК "Воїн":

Буричка Іван

Красіліч Іван

Грищук Дарина

ШЄ "Рукопашник":

Ботнарь Іван

Кривохатько Даніїл

Федоренко Нікіта

КМФРБ , вихованці ДЮСШ 3:

Панчук Ніка

Романчук Данило

Чорний Олександр

 

Іванюк Владислав

СК "Майстер":

Корж Вадим

Носік Владислав

Платошин Ігор

Кісліченко Артем

Тютюнник Віолетта

20 лютого 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради