Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Ю. Вілкул: День Соборності України символізує єдність земель нашої держави

Створено: 2023-01-20 14:30:26Оновлено: 2023-01-20 14:34:07

В.о. міського голови Юрій Вілкул привітав криворіжців із Днем Соборності України:

«Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Зараз ми переживаємо складні часи. Ворог напав на  нашу країну  та намагається зламати нас, загарбати  нашу землю,  відібрати нашу самостійність, але українці - незламні! Ми доводимо це кожного дня. Ми на своїй землі і Перемога буде за нами. День Соборності є надзвичайно актуальним та знаковим.   Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.

 Хочу побажати кожному криворіжцю  зберігати віру в себе,  пам’ятати, що сила духу, оптимізм, безмежна любов до рідної землі роблять нас сильними  і нездоланними.

Бажаю усім взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, міцного здоров’я, миру, добра, одного чистого та мирного неба на всіх, злагоди та сильної віри у гідне майбутнє нашої країни!».

22 січня 2023

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради