Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

К. Павлов: Доки дозволяє погода, продовжуємо ремонтувати дороги в місті. З початку року вже навели лад на понад 170 тис кв м доріг та прибудинкових територій

Створено: 2020-11-19 13:38:16Оновлено: 2020-11-19 13:40:08

2020 рік став для Кривого Рогу не тільки роком великих дорожніх  проєктів – як нова автомагістраль  між мікрорайонами Сонячний і Спаська, дорога на проспекті 200-річчя Кривого Рогу. Зараз  у Кривому Розі тривають  ремонти центральних, внутрішньо-квартальних доріг, прибудинкових територій, а також  облаштування тротуарів. Виконуються роботи з відновлення асфальтового покриття дороги по вулиці Костенка, від вулиці Соборності до Криворізької загальноосвітньої школи № 103. Площа ремонту на цій ділянці становить 5.3 тис. кв.м.

Робочу нараду з проведення ремонтних робіт провів член виконкому міськради Костянтин Павлов. «Цього року  ми зробили чималий обсяг робіт не лише з ремонту автошляхів, а й внутрішньо-квартальних, прибудинкових та доріг приватного сектору, облаштовуємо й тротуарну частину. Рік був складним через пандемію коронавірусу, але роботи не припинялись й триватимуть, доки дозволятиме погода. З початку року вже виконано асфальтування доріг площею понад 170 тис. квм», - зазначив К. Павлов.

Завдяки досить сприятливим погодним умовам, ще у лютому та березні  за допомогою комплексних машин та із застосуванням технології «холодного асфальту» у місті навели лад на центральних автомагістралях. Зокрема, цього року  в Кривому Розі виконано ремонти на наступних ділянках:

- вул.Адмірала Головко (від будинку №9 до будинку №18);

- вул. Січеславська (від вул.Сержанта Рзянкіна до будинків №№13 та 18 на вулиці Січеславська);

- вул.Недєліна (від пр. Перемоги до вул.Гірників вздовж будинків № 12, 10, 8, 2 по вул. Недєліна);

- пл. Горького (ділянка між пр.Миру та пр.Металургів);

- пл.30-річчя Перемоги;

- пр. Гагаріна (від площі Героїв Кривбасу до вулиці Олександра Васякіна);

- пр.Миру (в районі перехрестя з вулицею Гетьманська);

- пр.Перемоги (від будинку №35 по проспекту Перемоги до будівлі «Інгулець» вздовж ТЦ «Мегалюкс»).

З настанням  тепла відразу ж почали ремонтувати внутрішньоквартальні дороги. Плани ремонтних робіт формувалися з урахуванням звернень містян. На сьогодні вже відновлено асфальтове покриття прибудинкових територій на вулицях: Героїв АТО, Єсеніна Електрозаводська, Адмірала Головка, Чарівна, Петра Дорошенка, Пушкіна, Лермонтова, Таганська, Павла Глазового, Співдружності, Покровська, Юрія Смірнова, Медична, Вокзальна, проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Металургів, Гагаріна та Миру площею близько 80 000 кв.м.

До кінця року планується відновити асфальтове покриття прибудинкових територій житлових будинків №№73,75,79,81,83,87 на вулиці Соборності, №№88-91, 93, 93 та в мкр. 5-й Зарічний №№85, 90, 91, 92, 93, вулицях Синьоводська, Ладозька, Цулукідзе та Алма-атинська.

 

 

 

 

19 листопада 2020

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.