Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

НАЙЗАТРЕБУВАНІШІ ПОСЛУГИ ЦЕНТРУ «ВІЗА» («ЦЕНТР ДІЇ») ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Створено: 2022-05-19 14:23:31Оновлено: 2022-05-19 14:25:26

 Головний офіс Центру «Віза» («Центр Дії») його територіальні підрозділи, віддалені робочі місця та офіси прописки продовжують працювати та надавати адміністративні послуги з урахуванням змін та обмежень, зумовлених воєнним станом. Прийом ведеться за єдиним графіком: з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:30,  з  технічною перервою з 12:30 до 13:00. Це означає, що найбільш запитувані послуги, щодо яких звертаються до адміністраторів Центру «Віза («Центр Дії») можна отримати не виїжджаючи за межі району місця проживання або роботи, що є доречним під час воєнного стану. На сьогодні це послуги з:

  • оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи та відповідних соціальних допомог;
  • замовлення біометричних паспортів;
  • надання компенсації витрат на комунальні послуги власникам житла по соціальній програмі «Прихисток»;
  • отримання інформації з Реєстру Криворізької міської територіальної громади;
  • подання повідомлення про пошкоджене та знищене майно
  • отримання архівної довідки;
  • а також послуги виконкомів районних у місті рад, як то приватизація житла, унесення змін до договору найму житла, видача ордеру на видалення зелених насаджень, тощо.

З 01.06.2022 заплановано розширення мережі з прийому заявників по соціальній програмі «Прихисток» щодо оформлення компенсації витрат на комунальні послуги власникам житла, які безкоштовно допомагають співвітчизникам, що вимушено покинули свої оселі. У зв’язку з великим попитом на ці послуги - заяви прийматимуть адміністратори в усіх територіальних підрозділах Центру «Віза».

Наразі недоступними залишаються послуги щодо реєстрації права власності на нерухомість, реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання (за винятком померлих) та послуги Держгеокадастру.

Прийом замовників,  отримання вже готових результатів послуг (за нагальної потреби) здійснюється за обов’язковою попередньою реєстрацією на прийом.

 

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/

19 травня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради