Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Розумні технології в освіті: у криворізькій школі №120 завдяки конкурсу «Громадський бюджет» створено інноваційний центр вивчення іноземних мов «Smart Studio»

Створено: 2021-02-19 16:30:29Оновлено: 2021-02-19 16:32:31

Цього року будуть реалізовані ще понад 50 ідей криворіжців.

Спілкуючись з педагогами та школярами мер Кривого Рогу Костянтин Павлов підкреслив: «Досвід проведення муніципального конкурсу «Громадський бюджет» показав високу зацікавленість і активність криворіжців. Безумовно, я дуже радий такій активності і хочу запевнити, що місто й надалі буде підтримувати креативні та корисні ініціативи мешканців. Разом ми змінюємо Кривий Ріг на краще! З кожним конкурсом, а ми їх провели вже 5, кількість учасників «Громадського бюджету» зростає. Цього року будуть реалізовані ще понад 50 ідей криворіжців. Разом з тим, продовжується реалізація громадських ініціатив конкурсу «Громадський бюджет-2020» і сьогодні запускаємо в роботу один із дуже потрібних проєктів – створення Інноваційного центру вивчення іноземних мов».

У наш час ефективність навчання залежить не тільки від майстерності вчителя та змісту навчальних програм, але й від застосування сучасних методів та технічних засобів навчання. У рамках проєкту проведений ремонт навчального кабінету, встановлені нові меблі, придбаний інтерактивний комплект та лінгафонне обладнання.

«Інноваційний центр вивчення іноземних мов «Smart Studio» - спеціалізований кабінет з необхідним мультимедійним та акустичним обладнанням. Учні, їх батьки та педагоги активно брали участь у створенні центру. Завдяки наявному інтерактивному та лінгафонному обладнанню в навчальному процесі збільшилась кількість практичних вправ з аудіювання та з’явилася можливість якісного прослуховування творів. Звичайний клас іноземної мови перетворився в інтерактивне мультимедійне середовище», - сказала Ольга Ісакова, авторка проєкту.

«Ми вдячні місту за підтримку наших ідей. Це - не перша наша перемога. Завдяки конкурсу, ми реалізували вже багато ідей: провели енергозберігаючі заходи, відремонтували спортивну залу та придбали спортивне обладнання. Результати минулорічних перемог та успішно реалізовані проєкти надихнули нас на новий проєкт», - зазначила директор школи №120 Людмила Клюкач.

Навчальний заклад став переможцем «ГБ-2021» з проєктом «SchoolFoodHUB замість шкільної їдальні». Незабаром їдальня школи №120 буде мати вигляд молодіжного шкільного кафе з сучасним дизайном та новими меблями, різноманітним асортиментом корисних страв та швидким обслуговуванням.

19 лютого 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.