Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«ГАРЯЧА» ЛІНІЯ «Візи»: що найчастіше цікавить замовників послуг

Створено: 2021-10-18 16:26:54Оновлено: 2021-10-18 16:28:49

З початку року операторами «Гарячої» лінії Центру «Віза» 0-800-500-459 прийнято більше 34 тисяч вхідних дзвінків, що в 1,5 рази більше за аналогічний період минулого року. Насамперед це пов’язано з карантинними заходами. Ми уважно аналізуємо тематику звернень на «Гарячу» лінію Центру «Віза» та постійно проводимо роз’яснення з актуальних питань, шляхом розміщення інформації на вебпорталі Центру «Віза», офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету. За минулий тиждень, незважаючи на те, що було всього 3 робочі дні, до нас надійшло 545 дзвінків і ось, що найчастіше цікавило наших замовників послуг. 

  • Як зареєструватись на візит до Центру «Віза» («Центру Дії»)? 

Відсьогодні Кривий Ріг знаходиться у «червоній» зоні карантину. Це призведе до посилення карантинних обмежень. Задля збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих радимо Вам надсилати документи для отримання адміністративних послуг поштою або кур’єрською доставкою. Також закликаємо отримувати послуги онлайн, якщо таке можливо. Якщо ж Ви маєте нагальне питання, з яким невідкладно необхідно особисто звернутись до Центру «Віза» («Центру Дії»), то обов’язково слід зареєструватись до електронної черги на прийом. Для Вашої зручності у Центрі «Віза» («Центрі Дії») збільшено кількість е-сервісів для попередньої реєстрації. Віднедавна, крім реєстрації в електронну чергу на вебпорталі Центру «Віза» («Центру Дії») та за допомогою мобільного застосунку «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза», запроваджено чат-бот для е-реєстрації у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Зручні та прості у використанні чат-боти безкоштовно та цілодобово доступні для використання на будь-якому гаджеті. З їх допомогою можна самостійно зареєструватись на прийом, перевірити свою реєстрацію або скасувати її. Тож, шановні замовники послуг, користуйтесь сучасними е-сервісами і реєструйтесь самостійно!

                                              

  • Чи можна обміняти посвідчення водія у Центрі «Віза» («Центрі Дії») під час карантину?

 

У Головному офісі Центру «Віза» («Центру Дії») на пл. Молодіжній, 1 з грудня 2019 року функціонує сервіс «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО». У квітні 2021 року роботу цього сервісу було тимчасово призупинено у зв’язку із відсутністю бланкової продукції нового зразка та завдяки плідній співпраці з Міністерством внутрішніх справ, з 5 жовтня через адміністратора Центру «Віза» («Центру Дії») знову можна обміняти посвідчення водія без складання іспитів або отримати нове замість втраченого або викраденого.

Алгоритм надання послуги: громадянин звертається до Центру «Віза» («Центру Дії») з відповідним пакетом документів. Адміністратор Центру перевіряє, сканує та передає документи та заяву на отримання послуги до сервісного центру МВС, адміністратор якого проводить передбачені послугою процедури та надсилає до Центру «Віза» («Центру Дії») підтвердження. Після цього посвідчення виготовляється безпосередньо у Центрі «Віза» («Центрі Дії») та видається замовнику послуги.

Крім того, у Центрі «Віза» («Центрі Дії») можна отримати ще й послуги з державної реєстрації нового транспортного засобу (без огляду) або перереєстрації транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Нагадуємо, що у період карантину прийом документів та видача готових результатів у Центрі «Віза» («Центрі Дії») здійснюється тільки за попереднім записом та з дотриманням протиепідемічних заходів.

 

Телефонуйте і запитуйте – ми завжди відповімо та допоможемо!

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

https://viza.kr.gov.ua/

18 жовтня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.