Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Криворізький ліцей №129 став переможцем конкурсу «Збережи енергію!»

Створено: 2015-11-17 08:51:24Оновлено: 2015-11-17 08:58:39

19 жовтня 2015 року за підтримки міської ради у Криворізькому гуманітарно – технічному ліцеї ІІ – ІІІ ступенів №129, відбулося відкриття проекту «Збережи енергію! Збережи планету!», на якому були присутні представники Ґете-Інституту (Німеччина), Асоціації «Енергоефективні міста України» (Львів) та виконкому Криворізької міськради.

Мета проекту – надання практичної допомоги школам, де вивчають німецьку мову, з розробки й реалізації власних ідей та можливостей, спрямованих на досягнення енергетичної самодостатності, з одночасним вдосконаленням викладання німецької мови, залучення молодого покоління до ощадливого споживання енергоресурсів через викладання відповідних дисциплін.

У вересні 2015 року у м. Києві було проведено Всеукраїнський учнівський конкурс з енергозбереження на участь у проекті «Збережи енергію!», проект здійснювався за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. У конкурсі прийняло участь 45 навчальних закладів з різних міст України. Переможцями визнано 4 міста - Київ, Кривий Ріг, Львів і Черкаси. Від м.Кривого Рогу переможцем став Криворізький гуманітарно – технічний ліцей ІІ – ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

В якості нагороди ліцей отримав подарунок – грант на проведення проектних днів з енергозбереження та валізу з обладнанням для енергоефективних дослідів, в якій були моделі вітрогенератору, сонячних панелей, вимірюючі пристрої та інше обладнання, яке допомагає дітям краще розуміти використання природних ресурсів та освідомити необхідність їх заощадження.

19-22 жовтня в приміщенні ліцею №129 було проведено інтегровані уроки з комбінованого викладання уроків німецької мови та енергозбереження, демонстрації фільмів, наукові пікніки, фестиваль енергетичних ідей, конкурс-виставка малюнків, майстер-класи, конференції «Енергоефективність та енерго-менеджмент», нагородження переможців конкурсу. Завдяки цим заходам інші учні долучилися до питань енергоефективного використання ресурсів та зрозуміли, як і чому необхідно берегти енергію.

В рамках Днів Енергії в листопаді місяці планується провести інформаційний день, де буде висвітлено заходи, які проводились учнями на протязі проектних днів і як вони навчилися ефективно використовувати природні та енергетичні ресурси.

Дані заходи сприяють підвищенню свідомості молодого покоління в галузі енергоефективності, адже діти зі стін рідної школи освідомлюють необхідність заощадження енергоресурсів та збереження клімату і життя на Землі.

З повагою,
фахівці відділу з питань енергоменеджменту та
впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськрад.


 

16 листопада 2015

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради