Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

В КЗ «Криворізька міська лікарня №7»КМР

Створено: 2019-09-17 15:36:46Оновлено: 2019-09-17 15:37:38

В КЗ «Криворізька міська лікарня №7»КМР проводиться зміцнення матеріально-технічної бази, а саме продовжується капітальний ремонт анестезіологічного відділення з ЛІТ. Кошти на капітальний ремонт виділено ПРАТ «ПІВНГЗК» у розмірі 1 млн. 300 тис. грн.

За сприянням народного депутата Корявченкова Юрія Валерійовича придбано шість багатофункціональних ліжок для відділення реанімації загальною вартістю 101 880,00 грн. для більш комфортного перебування пацієнта в відділенні та зручного надання медичної допомоги медичним персоналом.

У пологовому відділенні здійснюється повний обсяг планової та ургентної допомоги вагітним, роділлям, породіллям відповідно до протоколів медичної допомоги вторинного рівня та згідно з маршрутом пацієнтів, затвердженим наказом Департаменту ДОЗ ОДА «Щодо удосконалення надання перинатальної допомоги в Дніпропетровській області».

За 8 місяців 2019 року прийнято 1238 пологів.

Новонароджених народилось 1239.

На сьогодні в лікарні завідувачем лікарем–педіатром–неонатологом відділення новонароджених дітей Бурцевою Євгенією Володимирівною впроваджено електронний документообіг з КЗ «Міжобласний центр генетики і пренатальної діагностики ім. П.М. Веропотвеляна» ДОР, за напрямом генетичний моніторинг ВВР новонароджених, що дозволяє вдосконалити надання медико – генетичної допомоги та прискорює передачу інформації між відповідними рівнями надання медичної допомоги.

17 вересня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency