Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Стан ревматологічної захворюваності обговорювали на нараді в управлінні охорони здоров’я

Створено: 2014-07-17 13:47:06Оновлено: 2014-07-17 13:49:13

Стан ревматологічної захворюваності обговорювали на нараді в управлінні охорони здоровя

14 липня проведена апаратна нарада управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради  з питань захворюваності на ревматологічну патологію та завдань ревматологічної служби.

У виступі головного спеціаліста УОЗ з ревматології Олександра Гетьманця проведено ґрунтовний аналіз та дана принципова оцінка діяльності медичних працівників з виявлення та лікування ревматологічної патології.

Протягом першого півріччя 2014 року на консультативних прийомах ревматологами оглянуто 3949 хворих, з них за направленнями ЦПМСД – 2751.

Мешканці Кривого Рогу, які страждають на ревматологічні захворювання, мають можливість пройти сучасні ультразвукові та рентгенівські дослідження, а також специфічні імунологічні обстеження на С-реактивний протеїн, циркулюючі імунні комплекси, ревматоїдний фактор, вміст сечової кислоти тощо в ревматологічному відділенні міської лікарні № 9.

Для покращення виявлення та забезпечення своєчасного ефективного лікування необхідно посилення просвітницької роботи серед населення лікарями первинної ланки.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Т.Сухіна                     

17 липня 2014

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради